Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

bo później nie ma wyjścia- chirurg pozostaje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Pi± Mar 21, 2014 13:46    Temat postu: bo później nie ma wyjĹ›cia- chirurg pozostaje Odpowiedz z cytatem

jakaś amerykancka z tokszołu sex anonse Nie powiem zeby poszlo latwo bo jakies tam problemy mieli z wyciagnieciem malej. Kolega mi polecil zeby go wogole nie ruszac...mowil ze bedzie ciekla mi z niego ropa a pozniej zacznie rosnac normalnie.
Porywy:
Gdy tylko nadchodza owe cudowne czerwone dni,z namaszczeniem wyjmuje z szafy idealnie zapakowany mój termos od kawy o średnicy 15cm i wprowadzam sie w stan upojenia erotycznego.Po czy myje w go w wodzie destylowanej,smaruje maragaryną Manuel i wprowadzam do ekstatycznie oszalałego z rozkoszy wedla.Niestety,nie moge długo masturbowac sie analnie,gdyz lewy zwieracz dawno juz jest nadwyręzony i lekko popuszcza,co objawias sie później lekko brazowym nalotem.Także w srodku termosu.A przecież co dwa dni jężdże w podróze słuzbowe do lasu Kabackiego w poszukiwaniu nieskutecznie zreszta, kwiatu paproci.
Chciałabym rozjaśnić długie naturalnie bardzo ciemne włosy na jasny blond.
Jak Tęsknisz za fryzjerstewem to z mojej strony polecę Ci kursy fryzjerstwa zawodowe i profesjonalne w http://eck.edu.pl/
kompletna demoralizacja z jego strony,
Dziewczyny piszcie proszę co jecie,będzie mi łatwiej się wdrożyć i mężulkowi muszę trochę menu urozmaicić żeby nie jęczał.
WĹ‚Ä…snie sobie takowy zamowilam na allegro, lada dzien powinnam miec w domku.
ona gdzie robiłaś usta ?

Jezeli do NY,NJ,IL(Chicago) to przeciez tam sa normalne Polskie sklepy elektroniczne i tam dostaniesz co chcesz. sex anonse Nie mam weny na gotowanie, ale zrobiÄ™ dziĹ› dzieciom bitki, frytki i jakÄ…Ĺ› surĂłwkÄ™.

MĂłj Turek Sinan bÄ™dzie w moim sercu na zawsze pomimo tego, ĹĽe wyszlam teraz za Polaka. teraz Ty jesteĹ› najwaĹĽniejsza i dzieci....napewno na twojej drodze pojawi siÄ™ mężczyzna ktĂłry CiÄ™ otoczy miĹ‚oĹ›ciÄ… tak wielkÄ… na ktĂłrÄ… zasĹ‚ugujesz,nie zamykaj siÄ™ w domu i nie zaĹ‚amuj mĂłw sobie ĹĽe on nie jest wart twoich Ĺ‚ez wiem jakie to trudne , jak czytam te wszystkie wypowiedzi kobiet ktĂłre to przechodzÄ… myĹ›le sobie...szkoda ĹĽe nie byĹ‚o wtedy internetu kiedy to przechodziĹ‚am....moĹĽe bym to lĹĽej zniosĹ‚a nie chce wracac pamiÄ™ciÄ… do tych czasĂłw...nawet teraz nie potrafie zapomnieć i mu wybaczyc nie mamy wspĂłlnego jÄ™zyka i widujemy siÄ™ bardzo sporadycznie on dla mnie nie istnieje,moĹĽe to siÄ™ wyda idiotyczne nie mam nic co by przypominaĹ‚o mi moje maĹ‚ĹĽenstwo...a pierwszÄ… rzeczÄ… jakÄ… zrobiĹ‚am : LOGIKA Chodzi tylko mi o to ze wspolnym mianownikiem wszystkich diet odchudzajacych sa kalorie a reszta to ozdobnik (np. Ale nie ma sensu tĹ‚umaczyć to komuĹ› kto albo jest bardzo mĹ‚ody i chce ĹĽyje w niewiedzy, albo ograniczony i nietolerancyjny... seks ogłoszenia
U nas NIKT lewatywy nie dostawał, więc pewnie u Was też tego nie robią. czy któraś z Was mogłaby polecić fryzjera w Krakowie,który wie jak ładnie obciąć kręcone włosy i nie zarząda za to ogromnych pieniędzy? Ja tez się zbierłam długo do głodówki, właściwie to teraz wyszło przez przypadek przy okazji odchudzania, chciałam oczyścić organizm i kolezanka poleciła mi Bio drain podobno rewelacyjny i wtedy przypomniałam sobie co czytałam o głodówkach. Apropos blizn: Zapoznaj się z indeksem glikemicznym produktów Co do odsylania do tej strony, moge Cie odeslac do strony brytyjskiej gdzie brytujki, niemki, slowaczki wielokrotnie podkreslaja ze chca Polaka - wiec przynajmniej dla mnie to smieszyny argument zwlaszacza na stronie typu - Kocham Turka.. Klaudia doradziła mi lakier shellac i jest super.
Ale mam urodzinki 14.07.
pozdrowionka
U nas banan działa ponownie jak u Siwej, przyspiesza kupę a nie zatwardza.
zdecydowanie SANDRA i jej ,,Maria Magdalena ;p
wczoraj postanowiłam zacząć dietę, na razie ograniczam słodycze, których nawet sporo jadłam oraz nie będę jeść po 19 w ogóle (wczoraj się udało wytrzymać piję za to herbatkę czerwoną wieczorem i tym zabijam głód.
nie wierzÄ™ w tekst , ĹĽe takie predyspozycje!
zacisnac zeby i wyciac o co zcekac a potem hirurg tylko zostaje
Andzia32
Ten katalog wlasciwie...
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Pi± Mar 21, 2014 13:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group