Forum Curie Strona G³ówna Curie
Forum IV LO im. M. Sk³odowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

wiadomo ze jak biore globułki to nie moge współzyc i po w

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Wto Kwi 08, 2014 23:24    Temat postu: wiadomo ze jak biore globuÅ‚ki to nie moge współzyc i po w Odpowiedz z cytatem

Ps.
serwowaliscie.waw.pl
W gruncie rzeczy tylko to sie liczy!
Mnie to akurat podnosi na duchu i dodaje sił-dobranoc
iÅ› --> mam tak samo jak ty...
juz jestem po takowych 2:terapia grupowa i indywidualna ale jak widac rownie dobrze mogloby sie obejsc bez nich ..dla mnie strata czasu ...ale ciagle licze na odpowiednia osobe ktora by mi pomogla
Co ciekawe biusty asymetryczne łatwiej jest ładnie ostanikować w staniki miękkie, bo usztywniane mogą odstawać na mniejszej piersi .
Co prawda ślad jeszcze mi został bo potrzebne mi co najmniej trzy sesje, na które na razie mnie nie stać, ale efekt i tak zachwycający.
Bez nich wyglądałaby zaraz p wiele szvzuplej...

Noga wez sobie magnez z potasem i witamine B Complex i minie szybciutko. sfery.wroclaw.pl Telewizji polskiej nie potrzebuje ale net sie przyda.
Postanowiłem zamówić firmę, która zajmuje się tym profesjonalnie. Jeśli przez miesiąc będe się czuć ok to zaaplikuje sobie kurację miesięczną. W każdym razie jestem bardzo zaskoczona. Pomyślałam ze jeśli zacznę cwiczyc ramiona i klatkę piersiową, biust się podniesie i zrobi pozornie mniejszy, tyle że wczoraj grzebałam w internecie i cwiczenia które uważałam, że zmiejszą cyce(np.pompki) znalazły się na stonach o ich powiększaniu :/ :/ :/ A chudnąc nie mam z czego. uje przyspieszone bicie serca ; sfalerytu.mielno.pl
Myślę że najgorsze są pierwsze dwie tabletki. Myslalam ze to skarpetki taty tam wypadly przy rozpakowywaniu. avril lavigne - when your gone Kiedys w USA poznalam kilku Turkow, normalnych studentow na Work&Travel, z dobrych, zamoznych rodzin, niby tacy sami, a jednak nie tak liberalni jak my. tel. Za fotoodmładzanie płaci się tam 95zł. Chyba wszystko jest dobrze?
Zjedz zupÄ™ przynajmniej raz w ciÄ…gu dnia.
ostatnia blizna po opercaji serca, ma ok 10 cm + 3 blizny po drenach, stosuję od 1,5 miesiąca contractubex, nie wiem czy pomoże mam nadzieję,że tak
ciąży.
Uwierz mi ze do wychudzenia to mi jeszcze brakuje.
Witam Was!
Sprawa ta byla w kafeterii poruszana tylokrotnie, ze tylko bezmozgowiec moglby miec jakies watpliwosci.
Czekam z niecierpliwością na radosną nowinę.
Zawsze podczas diety chudłam wszedzie oprocz brzucha, jakos tak odstawał.
W Bydzi jeden zabieg kosztuje 900 zł, potrzebne są trzy zabiegi w odstępie 1 miesiąca.

kontakt:
serwujacego.waw.pl
Jestem blondynka i co trzy/cztery miesiące chadzam do fryzjera na balejage, oto dwa salony z których wyszlam bardzo niezadowolona:
MATERIALISTO!!
Znalazłam fajniutką odżywkę - Balsam aloesowy Family firmy Forte Sweden ( http://www.forte-sweden.com/products-forte.ph p?kid=78 )
Kurs poleciał jej jakaś koleżanka no i teraz obie założyły salon i w nim pracują.
Mówię Wam, cuda wyprawiałam.
bede widzieczna za odpis pozdrawiam

Przez cały czas leczenia partnerzy nie powinni ze sobą współżyć albo muszą zabezpieczać się używając prezerwatywy. serwuj.waw.pl Wszystkim życze dużó zdrówka oraz trZymam kciuki .
wiec moze lepiej zaczac od podstaw wciąż rosło i dalej rośnie. no wiadomo, że nie ma to jak kurs. Ja wiem,gdzie warto się obciąć: Gorąco polecam. sfastryguje.pisz.pl
Miałach schodek na schodku, grzywka wyła pionowo, włosy asymetryczne nawet z długości (cięte pod skosem chyba). He he jak ceny beda sie tak przedstawiac to w koncu dam sie namowic na spinning w klubie zaprzyjaznionego 56-letniego hydraulika po prostu bardzo sie lubimy, probowalam sie zwiazac z rowniesnikiem ale jakos nigdy nie wychodzilo........... Od niego czerpie \wiedze\ na temat wszelkich mozliwych operacji i wciska Wam kit. tak rozumiem tylko chodzi mi o papiery na pobyt i ubezpieczenie w kraju gdzie jestes Zanim postęp cywilizacyjny zapewnił sukcesywny i powszechny dostęp do wysokoenergetycznego pokarmu, człowiek mimo swojej woli zmuszany był poddawać się cyklicznym i przypadkowym głodówkom z powodu braku, lub niedostatku żywności. Pozdrawiam.
Polecam gabinety Nomasvello - zabieg fotoodmładzania kosztuje 99 zł (to hiszpańska sieć gabinetów w całej Polsce), po zabiegu kupiłam specjalny krem z witaminą C za 100 zł - rewelacja!
Może jak będziesz jutro źle się czuła to nie bierzL.
to samo ze ta modelka.....
ostatnio mialam miesiaczke, ale z okropnymi bolami - jak nigdy
Ja tez sobie wczoraj przebilam pepek ...
I tak myslalam zeby w srode tez jeszcze przetrzymac na soku a dopiero na 4 dzien wprowadzic powoli warzywa i owoce.

jak maltretujecie cycki jak ciasto przez praskę na makaron to żadne cudowne kremy i pigułki nie pomogą
sfilmuje.jelenia-gora.pl
Zawsze przerażał mnie widok starszych pań, które mają zdeformowane barki - jeden (ten, na którym noszą torebkę) wyżej od drugiego. Tez sie boje o moje malenstwo wiadomo jak kazda matka oby wszystko bylo ok
co ja mam zrobic?
I super, weszło razu prawie wszystko, zostało ze 150 ml, już nie wlewałam.
Mysl o sobie i dziecku nie o chorym facecie!
Smaruje takim preparatem Scholla i mocze nogi, ale tak srednio pomaga.
Dzięki serdeczne mmh
Na koniec chce pocieszyc wszystkie zdesperowane kobitki MOZNA BYC BLONDYNKA PO FARBOWANIU WLOSOW NA CZARNO A TYM BARDZIEJ BRAZOWO NAWET PRZEZ DLUGI CZAS.

Ale szumu narobiliście. serwus.waw.pl Blizny są już nadspodziewanie płytsze, a jestem po 3 zabiegach.
Nie po to są one pakowane sterylnie, aby je rozpakowywać, rozdzielać na inne strzykawki, etc. W mojej grupie był chłopak od strzyżeń męskich jeśi przychodził facet nasza instruktorka zamiast sadzać go do ucznia by się nauczył sadzała go u Tomasza który już 3 lata robił w tym zawodzie. My szukamy swojego klienta! Pomozcie dziewczyny!!! Dzięki śliczne za radę-jak ktoś coś jeszcze może dodać-będę bardzo wdzięczna setbola.waw.pl
Zaraz po zabiegu tak mniej więcej 3 godziny po bierze się PYRALGINE (jest to jeden z mocniejszych leków przeciwbólowych, ketonale się nie sprawdzają, nie wiem czy wiecie ale ich moc przeciwbólowa jest krótka i słaba mniej więcej 2h). nie spodobały mi się tak jak na fotce... Ej a co brałas ze sobą do szpitala?? z tej firmy? Pierwszy raz zrobiło mi się to jak miałam 16 lat i poszłam z tym do chirurga. reklamacja nic nie dała, bo obicie podeszw odrazu sie odkleiły ścierając się dalej. a kto to jest na tym zdjéciu, bo kaski raczej nie przypomina,,
Co do badan to w tej chwili nie potrafie Ci podac zrodel informacja byla w glownym wydaniu wiadomosci Tv i narobila calkiem sporo zamieszania.Przy okazji poszukam zrodel.
To bardzo inteligentny czlowiek i wiele mi tlumaczy, kiedy rozmawiamy o religiach, kulturze historii i polityce naszych rodzinnych krajow.
www.lujaklubanska.fotka.pl
Cały czas trwają badania mające ustalić, czy dieta-cud redukuje przy okazji zawartość szkodliwych substancji we krwi i poprawia efektywność działania insuliny.
Ja wybieram się teraz do Reggio, któraś z Was była, studiowała?
Ni jak się to ma do tego co piszę przedstawiciele koncernów farmaceutycznych.
nie sięgaj po antyperspiranty...
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i życze mnostko zdrówka ...
Dzięki za gratulacje!
Ważyłam 70kg teraz ważę 55kg.

takimi bredniami jak numerologia interesowalam sie wlasnie jak bylam BARDZO mloda, chlonna, otwarta, ciekawa swiata, zadajaca pytania, naturalna, idealistyczna i uduchowiona ...
seryjce.waw.pl
Ze to jest gra, gra ktora wy w pewnych facetach nigdy nie odkryjecie, tak jak ten Turek tu. Cześć wszystkim.
i Diego Luna
tak na budowie....
Ja wyraziłam tylko swoje zdanie i mam do tego prawo.
schudla przez okolo rok utrzymuje wage.
Wg okresu termin mam na 6 sierpnia.
Ja kiedyś na kolonii widziałem kolezanke jak się pieściła pod prysznicem miała 18 lat.Co za widok a widziałem dużo nagich dziewczyn wtedy bo miałem dobre miejsce do podglądania.Nikomu o tym co widziałem nie mówiłem nawet kolegom którzy nie wiedzieli że można spokojnie podgladywać
Taki kwaśny agreścik w sutannie mniam, mniam!!!!!!!!!!!!!!
W jednym palcu dolegliwość przeszła (z jednej str pazurek utorował sobie drogę i przerósł na wylot wał (!) i nie boli nic.
Od jakiegoÅ› czasu moj tryb zycia jest bardzo siedzÄ…cy i dlatego tez stepper.

uwielbiam jeść też nie raz tak miałam że się najadałam ... sfastryguj.podhale.pl Zabieg, całe leczenie i rehabilitację miałam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr5 w Sosnowcu.
Zabaczcie jak usta wstretnie sie układają podczas mowy. nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze,uwazaj teraz na siebie i duzo odpoczywaj. i mam wreszcie prolaktyne w normie, a miałm 3-krotnie przekroczona normę. Chciałam zajść w ciążę w tym miesiącu, lub następnym, ale nie wiem czy będę mogła. witam mam pytanie miałam dostać @ 07.07.2008 ale nie dostalam od 3 dni boli mnie jakoś dziwnie brzuch troche łagodniej niż przed @ i tak jakos mi sie dziwnie napina boje die czy to moze byc ciaza bo dwa lata temu poronilam nie wiem co myslec a z partnerem kochałam sie bez zabezpieczenia w te dni pomozcie seryjny.waw.pl
hej jaj juz tez kiedys głodowałam 7 dni to bedzie moje drugie podjescie ale nie wiem na ile dni nie bede sobie stawiała zadnych granic od 2 tyogdni jestem na diecie wiec mysle ze to dobre przygotowanie ok do jutra pozadrawiam Witam wszystkie pokręcone Sorry, ale więcej nie będę reagowała na Twoje mądrości. chodzi Ci o burdele? Mam 105 kg przytyłam ponad 30kg w ciągu 9 miesiecy choroba tarczycy i wylew mnie unieruchomiły zawodowo .Teraz koniec kilogramy musza znknac .Na diecie jestem tydzien choc z tego co widze wiele bledow robilam np: Myślę też, że to są prosaki. .
A o słodoiku poczytaj, jak reaguje wątroba, gdy mózg odbiera \sygnał\ ze organizm dostaniee cukier, którego nie dostarczasz.
Jutro godzina zero.
1kg schudniesz sama z herbatÄ… schudniesz 3kg.
Witam wszystkich mam bardzo łatwa naprawde skuteczna metode na wrastajacy paznokieć gdyz dizkei tej metodize ktora polecil mi lekarz nie musieli mi wycinac po raz drugi hirurgicznie paznokcia a wiec wystarczy moczyc 2 razy dziennie nogi w cieplej wodzie z dodatkiem szarego mydła np.biały jeleń ktory mzona kupic w prawie kazdym sklepie trzeba zluszczyc troche mydla do miski i pomoczyc okolo 20minut naprawde działa choc wiem ze trudno uwierzyc przekonajcie sie same!!!
A tak apropo jak myślicie - jaki one mają rozmiar biustu?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Wto Kwi 08, 2014 23:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Curie  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group