Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jesli chodzi o staze to niestety nic za usmiech nie dostalam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Skąd: Denmark

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 17:19    Temat postu: Jesli chodzi o staze to niestety nic za usmiech nie dostalam Odpowiedz z cytatem

Umieszczane w ofertach informacje o posiadaniu przez w/w produkty „Atestu Głównego Inspektora Sanitarnego” oraz „Dopuszczony do obrotu we wszystkich krajach Unii Europejskiej” są nieprawdziwe. anonse erotyczne DDA – Dorosłe Dzieci Alkoholików nie chudnie się a jeżeli tak to minimalnie i tylko na początku.
numer do Carlo Biani w katowicach to 2000 215 jestem bardzo zadowolona z wizyty teraz jest super promocja (w centrum rozdają ulotki) balejaż ciecie i modelowanie za 119 zł naprawdę warto a na koniec jeszcze dostaje sie karte stałego klienta dzieki ktorej obcięcie z modelowanie jest tansze o 10% a no i klimacik w srodku p.s.
igraine
http://allegro.pl/namiot-domek-do-zabawy-such y-basen-z-pileczkami-i1847849128.html coś takiego.
PRACUJĘ W ŝYWCU!
a ja sie zastanawiałam po czym mi tak niedobrze moze to gynalgin ogolnie spiaca jestem cały czas.
Tam też wymagają wizyty.
chce się od kogoś dowiedziec czy to mógł być błą lekarza ginekologa bo ja wcześniej nie wiedziałam o tej chorobie nic dowiedziałam się po porodzie zosi.

Jak twierdzą terapeuci z Kanady i USA zajmujący się tym tematem, jest to stosunek w pełni satysfakcjonujący. portal społecznościowy kłopot miałam tylko jak były małe i na spacerze wyjmowałam je z wĂłzka wtedy kazde w swoja stronę a ja nie wiedziałam ,ktĂłrego gonić

a dla koneserów utwór Por que te vas w oryginale śpiewa to Janet (lata 60-te) ale polecam w wykonaniu Mecano a najlepsze jest w wykonaniu La oreja de Van Gogh zastanawia mnie treaz czy jakies panny sie wogóle w to bawia przeciez to oblesne na maksa! Ludzie tacy stają się mniej ruchliwi i niezwykle łatwo gromadzą tłuszcz. np. Co do ludzi....Pan Doktor bardzo dobrze się mną zaopiekował a personel był bardzo miły ... sex anonse
Witam, zapraszam na nowe forum pazurkowe: no to jest tz bedzie moja 3 glodowka na pierwszej poleglam po 5 dniach druga byla udana 21 dni wytrzymalam i wyszlam zdrowo schudlam ok 15 kilo 3-5 moze wrocilo teraz bym chciala powtorzyc by sie pozadnie oczyscic bo pokusa ulegalam ostatnio. 1 pomidor Mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglem. Trafilam na ostry dyzur dostalam krople : Dziewczyny, ktĂłre znacie sie na tej szĂłstce! ojciu ojciu....ale bedzie dobrze nie?
do pedicurezystki marsz.
doswiadczone mamusie, prosze, wypowiadajcie sie...
Mama 2 brzdąców zaopiekuję się Twoją pociechą.
jajgd gratuluje to juz sukces ogromny
Ja Was nie obrażam i nie wnikam jaką Wy stosujecie antykoncepcję.
Jestem juz 3 dzien na glodowce no i powiem ze czuje sie rewelacyjnie.
dzięki wielkie za odpowiedź.
I ma twarz zołzy.
Muszynianka).Wolno używać soli z mikroelementami.
Oczywiście pod kątem koloryzacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 22, 2014 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group