Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wy macie o wiele mniejsze obwody i większe miseczki:

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Skąd: Denmark

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 15:09    Temat postu: Wy macie o wiele mniejsze obwody i większe miseczki: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam. ogloszenia towarzyskie mam pytanie-ktora wersje stosujecie tej diety????ta ktora podala ewusia z ryzem,miesem i bananami czy ta z maslanka i owocami i warzywami na przemian????bo juz sie w tym pogubilam
No tak macie racje, ale przeraĹźa mnie wizja kolejnego poronienia
To niedorzeczne zeby tak siebie katowac...
nienawidzę się...
Cześć dziewczyny
Ja ubiegam się o stanowisko referenta handlowego.
Mam Pytanie - bardzo waĹźne!
sila wizualizacjii poteguje dzialanie
To chyba lepsza metoda niĹź mierzenie czasu stoperem...
Buziaki:*
Polecam każdemu kto chce się nauczyć.

teraz dobijam do 50-60minut na orbim przy 65-75% tętna max. ogloszenia towarzyskie Podnoszę, może jeszcze ożyje topik

i ze choć troszke Cię zmobilizowałam 2.scięgno zginacza długiego kciuka hej Ale nie poddaje sie i startuje od dzisiaj jeszcze raz Dzisiejsza waga 80,8kg. Mógłby mieć lepsze USG te które on ma ogloszenia towarzyskie
Kurcze 11 ty dzien a nie 10-ty. Po 2 latach od zabiegu czyli teraz, blizna jest nadal czerwona, miejscami wybrzuszona z szerokosci 1,8 cm ma teraz powiedzmy polowe tego. w te wakacje zachiało mi sie jakiejs zmiany i postanowilam rozjasnic sobie wlosy na bardzo jasny blond. U mnie dzisiaj czwarty dzień, jeszcze nie ćwiczyłam, bo jestem krótko po posiłku. Obecnie dochowałam się 67-68 kg przy 161 cm ( nieźle co ? To też takie dziwne? A moze Kosciol Katolicki w imie wiary nie wymordowal ludzi w zimnej wojnie???
Czy w Anglii mozna ukonczyc szkole srednia dla doroslych i uzyskac maturę?
Wiem ze to ty.To juz nawet nie jest smieszne mi nie jest do smiechu
pół proste, pół falowane, a na końcach czasem robioą się śliczne loczki..
A ja pytam, szukam osób, które sprawdziły na sobie.
now (..) we go now (..) with you with this ... glos bardzo podobny do SEAL'a ale przegladajac jego utwory nie znalazlam tego ;/ wiec licze na Wasza pomoc z gory dziekuje :* pozdroxy
kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 22, 2014 15:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group