Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Będę wdzięczna za informacje.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Pi± Mar 21, 2014 16:02    Temat postu: BÄ™dÄ™ wdziÄ™czna za informacje. Odpowiedz z cytatem

Cicha - no kurczÄ™!!!! anonse erotyczne A masz jakieĹ› objawy? brak urody...zeby nie wiem co robila to i tak zawsze bedzie nijaka z urody
Takie bole w okolicy jajnikow moga byc spowodowane chorymi jelitami, gromadzeniem sie gazow.
ale teraz pytanie
Ps.daj znać czy pomogło POPLĄTANA
Mam tę remingtona za 176zł.
a ja polubilam rurki!!
Los chciał,żebym nie rodziła na Inflanckiej.....

ja mam 33 lata i nie wyobrazam sobie przy mnie faceta starszego ode mnie,po 40-znudzony,czesto szukajacy wrazen wlasnie z barbie,najczesciej wiecej opowiada niz robi...a tak naprawde naj dla niego jest pozycja z pilotem przed tv,brzuch,piwo,sport w tv..brrrr.... seks ogłoszenia Za kilka dni mĂłj lekarz wziÄ…Ĺ‚ mnie na cesarkÄ™, porĂłd byĹ‚ ok.

Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. no kto?? trzymaj sie dziewczyno mocno,nawet nie wiesz jak cię rozumiem,mój zaproponował zebym sie wyprowadziła bo się zakochał,pojechałam do matki przemyśleć temat a ta urw nie patrząc na dzieci wprowadziła sie do na s do domu,po trzech miesiącach gdy nie jadłam nie spałam i w ogóle mało co pamiętam z tamtego okresu zasklamlał,że to był błąd,pomyłka,sterydy...mieszkamy razem i jest dobrze ale czasami jak patrze na niego to taka furia mnie ogarnia..nawet pisząc zaczęło mnie telepać Licze na to ze moze meridia pozwoli mi wytrwać w diecie bo skoro zmniejsza sie łaknienie .. Ile kosztuje cięcie u Okuniewskiego? ogloszenia towarzyskie
wkur....w nie czepiaj sie..! bo niestety z braku przyszlosci w kochanej ojczyznie musze wyjechac z kraju??? Moj to robi minute. wrocilam do pracy po tych dniach wolnego .. na tych zdjęciach nogi ma po prostu tragiczne. moje włosy? Przecież prl jest 9-krotnie przekroczona.
Pytanie, czy rozmawiacie brutto (z ZUS-em i podatkiem) czy netto?
Jewel - Foolish games
Ale ja mam lat 14
www.
sand -deep, kasia....
Niskie ceny, sporo rabatów i doskonała jakość produktów
Jestem całkowicie zdrowa ..
Jeżeli już bardzo chcecie ćwiczyć na sprzęcie, to o niebo lepszy jest orbitrek.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Pi± Mar 21, 2014 16:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group