Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolejna osoba ze zdrowym rozsądkiem.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Skąd: Denmark

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 10:37    Temat postu: kolejna osoba ze zdrowym rozsądkiem. Odpowiedz z cytatem

Najgorsze wrażenie robi obsługa, opryskliwa i nieuprzejma.Albo mają za dużo klientów albo nie znają się na profesjonalnej obsłudze. anonse erotyczne Halina Romik
Więc głowa do góry!
18 bedzie tort i takie tam ciekawe czy sie połaszcze
wczoraj za to byliśmy na basenie, Kasia zachwycona, szalała w wodzie.
a mi sie nie podobaja
A to Ĺźe dr pracuje w model medzie to chyba Ĺźadna tajemnica, widnieje on jako lekarz na stronie model medu, a takĹźe sam tak informuje w mailu czy przez telefon.
Witajcie ja mam u dr Łątkowskiego termin na luty 2008.
jest to dla mnie bardzo ważne żeby wiedzieć, bo jeśli zrobię złe to będą odpadać albo sie połamią...
właśnie sobie przypominam tytuł, pozniej dam ci link z teledyskiem

no,tez bym jeszcze raz tak chciala,ale mysle ze rozsadniej bedzie zrobic tro troche wolniej...chociaz ,no wlasnie moje zycie wyglada tak ze wszystko albo nic czyli albo szybko od razu chudne,nawet za cene nie jedzenia czy zameczania sie cwiczeniami albo w ogole sobie daje spokoj,po prostu nie mam cierpliwosci takze jak od razu nie widze jakichs efektow to sie wkurzam i sobie odpuszczam....glupie to wiem,najglupsze jest to ze np nie umiem zakonczyc na kawalku czekolady,tylko bede ja jadla zanim jej calej nie wykoncze,u mnie w domu nie moge miec zadnych zapasow,bo po prostu bede jadla zanim wszystkiego nie wykoncze,bo tlumacze sobie ze musze sie tego jakos pozbyc i od jutra juz nie bede jadla slodyczy NIGDY!!!!heh,nie moge sobie z tym poradzic,nawet jak mi sie udawalo to tylko na bardzo krotka mete seks ogłoszenia I co z tego, Ĺźe byłas 50 dni?

ciągle sie tzrymam i to lepiej niĹź kiedykolwiek. Wtedy skĂłra da sobie radę Ĺźeby uformować go w odpowiedni sposĂłb. a to znaczy co zmienilas w swoim odzywianiu? NOsiłabym ją teraz na wierzch, ale nie wiem, do czego mozna ją nosic? to nie pomaga!! adwokat kraków
Terapeuta oferuje możliwości alternatywnych zachowań, pomaga pacjentce przestać się objadać, Jak narazie 3 dni to stosuje i widze ogromna poprawe. Sa kursy komputerowe czy tez z podstaw rachunkowosci organizowane przez province, comuni lub agencje pracy ktore sa calkowicie darmowe. mi ktos powiedział żeby brzuszki robić że to pomaga a wy jak sądzicie ?? Dziewczyny!!! Pisze tu o osobie 2 w jednym. Jedz tylko jarzyny i zupę.
Wczoraj byla boska w sambie...
Polecam
5 dzień za mna.
Sylwia
CAŁE ŝYCIE SZUKALAM FAJNEGO FRYZJERA, KTORY MA FAJNE POMYSLY...
Moze ...
Wolę jeść w ukryciu niż przy ludziach.
Wybralam sie prywatnie do profesora Marka Syndera w Łodzi (bylam pod jego opieka od malenkosci), zas profesor skierowal mnie do szpitala na ulicy Drewnowskiej, gdzie zajal sie mna profesor Kryspin Niedzielski.
no wlasie, cz sall hansen jest wydajny i ile kosztuje?
Turcy maja taka a nie inną opinię, którą ktos robi tak samo jak i o nas w innych krajach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Mar 21, 2014 10:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group