Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Polak jeden w drugim widzi konkurenta do jego posady powszec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 16:29    Temat postu: Polak jeden w drugim widzi konkurenta do jego posady powszec Odpowiedz z cytatem

Tzn ja, bowiem moj TZ chcialby w tym roku nawet, a najdalej w marcu!!! seks oferty WITAM Ja jeĹĽdzÄ™ na rowerku od tygodnia ok 30 min dziennie .
Tylko paseczek bym wyrąbała, ale tak to super, mój fason:
Nadal boje sie zabiegu ale licze ze bedzie dobrze i bede zadowolona....
NaprwdÄ™ warto!
Ale dlugo chyba nie zabawie bo mam jutro rano rozmowe.
pierwszy raz w zyciu jestem tak zadowolona z fryzjerki a jestem osoba bardzo wymagajaca!!
Ale czy uwazacie, ze to juz alarmujace wyniki?
16 euro.
Znalazła taki artykuł:

pomoglo po 10dniowej kuracji z tym ze teraz co chwila siku mi sie chce ;p i gdy juz pojde sie wysikac to yyy leci kilka kropelek przy czym bardzo mnie boli wiec nie wiem czy to z tego czy coo... sex anonse poszukuję bo zwariuję posłuchaj tego

juĹĽ czuje sie ok! nie zastanawiaĹ‚am siÄ™, ale zaraz puszczÄ™ sobie szybkÄ… muzyczkÄ™ i pomyĹ›lÄ™ nad tym !!!!! Obym tylko nie przytyĹ‚a MĂłwiĹ‚Ä…, ĹĽe po powiekszeniu ust, zmieni sie caĹ‚Ä… twarz, zebym zrobiĹ‚a powiÄ™kszanie stopniowo. dzieki za info ale obawiam sie ze bedzie lipa bo ja jestem z torunia a to przychodnia wojewodzka ale musze sie dowiedziec adwokat kraków
oktavka a ja myslałam że cc na zyczenia 1700.... Zastojem wagi bym się nie martwiła. najpierw sie zajmij cywilnym rozwodem Pilnie szukam kogos kto zrobi mi paznokcie zelowe, ewentualnie akrylowe w Tczewie. ja od dzis zaczynam smarowac ta blizne dermatixem zobacyzmy jak efekty ale nie licze na nic wielkiego!!! ............miłej soboty Najważniejsza jest profilaktyka i to że sie zgłaszacie na badania!
I robiłam badania, rok temu prawie...ale...lekarze (a byłam u 3), mówią, że wyniki są ok i,że jestem zdrowa, nigdy nie byłam zarażona.
Nie mając już niemal żadnej nadziei poszedł za radą pewnego oficera marynarki, by spróbować kuracji głodówkowej u dr Gustawa Riedlina we Freiburgu.
Mam 45 lat jestem praworęczny ale statyczną siłę zawsze miałem większą w lewej ręce.
tez na długo nie pomoze no rok!
Właśnie kupiłam orbitreka i będę go mieć w poniedziałek.
jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur
Activity:
to glowa mojego dziecka?
Męczę się strasznie.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 16:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group