Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Pisze tu o osobie 2 w jednym.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 12:11    Temat postu: Pisze tu o osobie 2 w jednym. Odpowiedz z cytatem

A macie juz choineczke? ogloszenia towarzyskie Przy drugim porodzie (rok temu) ostatni miesiąc siedziałam na zwolnieniu i czekałam. Niestety nie mogę się wypowiedzieć co do jakości usług, bo nie miałam okazji skorzystać.
mam wyksztalcenie i swietnie znam angielski.
To jest teraz na czasie jesli chodzi własnie o znalezienie potem tez odpowiedniej pracy.
Witajcie!
do boa
po co Ci to wszystko?
Pozdrawiam
dzis nie mam wypieków a tablete wziełam.
Taktakczku, święta racja !!

Tak jak juĹĽ pisaĹ‚am u mnie na USG w 12 t.c. portal społecznościowy Natomiast jestem juĹĽ po n-tym rozjaĹ›nianiu i jednak wybiorÄ™ teraz(mam nadzieje ĹĽe nie jest juĹĽ za pĂł Ĺşno dla moich loczkĂłw) opcjÄ™ z szamponetkÄ… mimo ĹĽe mĂłj blond jest juĹĽ taki miodowy z kilkoma ciemniejszymi pasemkami.

operowana byłam w Gdańsku w szpitalu wojewódzkim. Zawsze zimą mam sine i drętwe(latem też nie jest lepiej), jak szukam czegoś w lodówce zamrażarce czy myję coś w zimnej wodzie drętwieją mi że nie mogę nimi poruszyć wtedy je rozcieram i nigdy nie zawracałam na to szczególnej uwagi bo myślałam że taka jestem i się nikomu na to nie skarżyłam, znajomi mówią że mam ręce z azbestu bo gorące nie sprawia mi bólu. „przeznaczony dla osób powyżej 16 lat. Boję sie bardzo wziąć pierwszy raz tą cała dawkę...myślicie,że jeśli do tej pory po tych połówkach czuję się w miarę dobrze,to jak wezmę wreszcie cała jedną to nie będzie zle...? Oj tak, tabletki u mnie spowodowały wzrost piersi. seks oferty
margatka, uwazaj na siebie kochana. Ja przeszłam ją bardzo niedawno tzn. zebow to usmialam się po pachy takie rzeczy piszą ludzie , którzy nigdy nie mieli dzieci, albo nigdy nie spędzili z nimi pełnych 24 godz. dziś rano ledwo wstałam z powodu bolącego kręgosłupa w odcinku persiowym ! Zapominam,że jestem na tej diecie,po pracy jednak przypomina mi się i zastanawiam się co kupić mam do jedzenia.. widze,ze za duzo wegli nie ma? Ale się rozpisałam ;D
DajÄ… bardzo dobre efekty i sÄ… polecane dla osĂłb, ktĂłre nie majÄ… kondycji i zbyt duĹĽo czasu.
efekt osoągnięty zapisz sie do pani Grażyny na bemowie :
za to zjadajÄ… wszelkie muchy, komary , meszki i mole
u mnie odpada,bo nie ma siłowni
- coz za zaradny tok myslenia
Mam 29 lat.
a gdy przyszło do zapłaty
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 12:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group