Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Drżą mi ręce.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 04:37    Temat postu: DrĹĽÄ… mi rÄ™ce. Odpowiedz z cytatem

czekam na odpowiedz portal społecznościowy 2.
Mimo że od jakiegoś miesiąca nie widziałam pająka w mieszkaniu, teraz się rozglądam po ścianach....
W podziemiach chyba!
Teraz przenieśli się na ul.
Czemu jak robie te ćwiczenia to mnie strasznie boli szczęka i podbródek?
On jest boski podoba mi siÄ™ on

Hallo dziewczyny i kobiety, adwokat kraków Jednak po 1 miesiÄ…cu od wypadku zaczyna mi drÄ™twieć lewa rÄ™ka.

poczytaj troszke o glikolizie a dowiesz sie ze tluszcz zaczyna byc spalany po 13 min blacky75 stwierdzam ze to wina wagi wazyĹ‚ sie moj maz i za kazdym razem waga pokazywala inaczej:/ i tak jest ciÄ…gle w gĂłrÄ™ jak siÄ™ nie pilnujÄ™ i w dół jak zaciskam pasa.Ale teraz siÄ™ zawzięłam : ChwilÄ™ potem nakleiĹ‚a mi plasterki, malutkie, cieniutkie. - mi siÄ™ to nie podoba - wszystkim, ktĂłrym Europa nie odpowiada - od razu bym podziÄ™kowaĹ‚, niech wracajÄ… do swoich rajĂłw.... adwokat kraków
Ostatnio przeglądałam galerię zdjęć przed i po na stornie tego wrocławskiego dr Kratochwila. Moze najlepiej by się było poradzic innego lekarza,nic nie zaszkodzi. Jeśli bardzo ci to przeszkadza: ja 1 raz poszłam do ginekologa w wieku 20 lat ,a powód był ,ból w podbrzuszu ( byłam dziwwica ) bałam sie okropnie,pani ginekolog zbadała mnie normalnie wziernikiem tyle,,ze najmniejszym troszke bolała jak włożyła paluchy O tym, jak wykwintna salonowa polszczyzna poslugujesz sie ty sama, moga swiadczyc twoje wpisy w watku List do pani M.Modzelewskiej. Na początku zawsze trochę boli ale nie powinno to trwac chyba az tak dlugo. Salon nazywa się Studio Urody.
Dzisiaj był rowerek + seria zwww.modeling.pl .
Na koncu ciazy wazylam 72 kg a po porodzie kilka dni 61 i teraz 58.5 i waga stoi w miejscu.
Co moge zrobic-oprócz pójścia do lekarza- niestety moge dopiero za kilka dni...Prosze o odpowiedz!!
Misiu podjarany, ciągnie dalej:- Ja to bym chciał, żeby w całej Polsce były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź.Rybka myk-bzyk i w Polsce same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia.Zajączek skromnie poprosił o kask.
pozdrawiam dzielcie sie opiniami walczmy razem
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 04:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group