Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pasemka na moich bardzo cienkich wlosach robila z godizne, g

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Skąd: Denmark

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 22:43    Temat postu: pasemka na moich bardzo cienkich wlosach robila z godizne, g Odpowiedz z cytatem

podczas stresu podobo wapń szybko spada a ja mialam zatarg z szefem (powiedział Ĺźe po powrocie ze zwolienia nie ma jz dla mnie niejsca) i na skuti nie trzeba było dlugo czekać.... portal społecznościowy THE CULT - WILD FLOWER
życze Ci dużo powodzenia i wytrwałości
zresztą spora grupa ludzi posiada już w swojej ofercie sms, meile, czy inne tego typu oficjalne formy łamania prawa w grupie żywiec...
nikomu nie życzę takiego bólu, tego się nie da opisać
glownie chodzi mi tylko o strzyzenie
Ja mialam cztery groty i wyciagali po dwa naraz- to boli masakrycznie jak by mnie ktos od srodka rozrywal.
Wyslali mnie na operacje do Wwy ale z racji tego,ze jako dziecko mialam duzo operacji bali sie tego ruszac (wewnetrzne zrosty) wypuscili mnie do domu z Rigevidonem i kazali brac przez 3 miesiace bez przerwy.

Babka ledwo po 20 a wygląda jak stara lampucera dobrze po 30. seks oferty nadmieniam,ze kocham patrzec na transwestytow

TwĂłj problem to wkręcający się paznokieć. http://www.preetigin.pl/artykuly/stanyzapalne .html Uwaza, ze oni w niczym nie pomagaja tylko kase chca wyciagnac itp....Ma po prostu swiatopoglad starego dziada...A i tez uslyszalam od niego, ze jestem nimfomanka, jeszcze przed urodzeniem dziecka, bo chcialam uprawiac seks dwa razy na tydzien. Oczywiście wszystko pod okiem Instruktorki. Ot co! seks ogłoszenia
I tak z każdym.. Witam wszystkich! ja mam matowe wlosy więc nie moge miec ich sliskich i gladziutkich jak wiele dziewczyn... Oferujemy koloryzację i cięcie z najnowszej kolekcji fryzur. WSZYSTKIM NALICZAJĄ DŁUGI I WYGRYWAJĄ KAŻDĄ SPRAWĘ W POZNAŃSKIM SĄDZIE PRZEPEŁNIONYM KUMPLAMI. organizmu, kwasy tluszczowe uwalniaja sie z komorek tluszczowych (wszedzie po troszku), wedruja do krwi, przerabiane sa na glukoze i inne substabcje i z krwi wedruja do pracujacych miesni. Rozumiem,ze musi ci byc ciezko.
Tez zawod tu pomalu umiera...a ludzi potrzeba.
Ważne żeby nie miały wody.
Chce schudnac do 54-53.
dla wlasnego spokoju zrobilabym kolonoskopie aby stwierdzic czy twoje jelita sa w porzadku.
nie twierdze, że jestem ideałem, ale chce znależź taką wage, przy której moja sylwetka będzie sie najlepiej prezentować
czwartek po południu - zabieg prawie bez bólowy.
Stosuję kremy na ujędrnianie i rozstępy ale to g...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Mar 19, 2014 22:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group