Forum Curie Strona G³ówna Curie
Forum IV LO im. M. Sk³odowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Trzymam kciuki i za prace i za chudniecie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Czw Kwi 10, 2014 20:25    Temat postu: Trzymam kciuki i za prace i za chudniecie Odpowiedz z cytatem

Mnie to jeszcze na szczęście nie dotyczy, bo jeszcze nie siedziałam przy komputerze, przez trzy dni układałam, segregowałam faktury i inne dokumenty.
sflaczeje.podhale.pl
Firma Abarqus, podobno magnetyczny, choć nie wiem co to oznacza na różnych aukcjach kosztuje od 600 do 900zł.
http://sites.google.com/site/457news , to nowy internetowy test na raka stworzony przez prof.
Jestem po dekoloryzacji u dobrego fryzjera - cena:
Może obudowa pozostawia duzo do życzenia, bo jest troche tandetna i zaczyna czasami lekko skrzypieć, ale poza tym jest ok.
Jemy tyle ile możemy.
Ja bym tego nie nazwala spiskiem to jest ignorancja.
No i jest trochę jescze normalnego jedzenia w lodówce (strasznie kusi).

Powodzenia setki.waw.pl Kocham swoja ojczyzne.
kiedyś sobie nawet przyrzekłem że ożenię sie z tą kobietą która mi zrobi takie ziemniaczki na patelni ze zśiadłym mlekiem wypowiadajcie konkretnie albo spadajcie na szczaw i tak sobie żyję tutaj i na zmianę się nie zanosi... Imię jest całością! Teraz nie wiem co dalej. sfilmuje.kalisz.pl
Frostka a czy ja też mogę poprosić zdjęcia. A CO DO MIEJSC NA ZAMENHOFA ROZMAWIALAM ZE ZNAJOMA POLOZNA, KTORA TAM PRACUJE I MOWILA ZE LIPCOWY WZROST CEN TROCHE ODSTRASZYL I JEST DOSC SPOKOJNIE. dziewczyny,zastanówcie się nad poduszką,samej bardzo trudno przystawić do piersi naraz dwójkę noworodków,chyba,ze od poczatku będziecie miały pomoc do dzieci.Takie maluchy łatwo mogą sie zachłysnąć i wtedy tez trudno sobie poradzić. Specyfik nie pozwala na tworzenie dodatkowych komórek tłuszczowych a tłuszcz z jedzenia był zamieniany w energie. mam założone 3 szwy, ale zabieg nie bolał.. Macie szczescie miec wlasnosciowe, czy placicie affitto? A TO BEZ RECEPTY TEZ MOZNA DOSTAC?
Jestem z tych co ich nosi po swiecie i robaki w pewnym miejscu nie daja zbyt dlugo posiedziec w jednym miejscu.
uduchowienie dobrze jak idzie w parze z wdziękiem ale i samofinansowaniem
rano mialam takie poty i nudności- ale tylko ten jeden raz ..potem nawet jak przechodzilam na 2 to nic już nie czułam
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3883616
No wlasnie jak tu przyjechalam to mi nikt na ten temat nic nie mowil, ale sie okazalo po 2 latach ze naprawde tak jak mowisz nie mam nad tym zadnej kontroli.
Zreszta zdaje sobie sprawe,że kazdy przypadek jest inny.
Czy KTOŚ na tym forum słyszał może kiedyś o POLSKIEJ CZERWONEJ KSIĘDZE ZWIERZĄT ???!!!

Myję włosy szamponem z Nivei, stosuje również odżywke do rozczesania.
sfilmowanego.glogow.pl
Tak mi wytłumaczyła kobietka, mówiąc że takie sytuacje zdarzają się nawet w szpitalach.
planując tegoroczne wydatki wyjazdowe pomyslałam, a dlaczego nie wlasnie Turcja?
ani le'dodi ve'dodi li
Wraz z Kubą Wesołowskim prowadziła program Gorący patrol TVNu.
Ja jak pisalam ta pierwsza wypowiedz zapomnialam o tym pozytywnym mysleniu, na szczescie w pore sobie przypomnialam i juz poznalam kilka fajnych osob ale piszac o odwroceniu losu mialam duzo powazniejsze rzeczy na mysli, dlatego glowa do gory
Pomocy!!!
także uważam że jak zwykle polacy spierniczyli
Chociaż niektórym wychodzą piękne dwie kreseczki już w 21 dniu cyklu.
Poza tym ile razy mozna powtarzac, ze wciecie w tali zalezy golwnie od BUDOWY i ksztatu sylwetki, a mniej od samego tluszczu.
co z toksoplazmoza ??

Podwale (Warszawa). serwy.waw.pl Mona - też mam problemy z piciem.
nieeee DO ja byłam ostatnio!!! Reszta kobiet to też przeciętniaki - gdyby tylko ubrały się inaczej i umalowały to przestałyby zrzędzić. co mam zrobić żeby uniknąć tych rudych włosów?czy fryzjer da rade zrobić z tym porządek abym mogła osiagnąć jasny blond jak najszybciej?? czy którejś z Was udała się taka akcja, przynosząc pożadane efekty? serwus.waw.pl
3:30 budzę męża i mówię mu,że odeszły mi wody.On przez sen stwierdził,że to dobrze,po czym zerwał się jak to już,teraz? Co prawda nie jestem zamożna ale na taki wydatek jak opieka medyczna wolę wydać nawet 1100 zł na Zamenhofa. Nie weszłam do lekarza, bo chciałam tylko recepte na tabletki anty i zobaczyc wyniki cytologii. dzikuej za odpowiec W tej chwili ważę rano przed śniadaniem 52,00 kg ( jeszcze kilka dni temu 53,5). Brawo!!! i nic !!
Manta_ma, rozumiem że masz synka?
Hej dziewczyny!
witam.Kupilam sobie 5 zabiegów fotoodmladzania.Po jakimś czasie i nie na stronie gabinetu kosmetycznego wyczytalam ,że nie można poddać sie temu zabiegowi mając problemy z tarczycą.I teraz mam problem,bo zaplacilam już sporą sumke (twarz,szyja dekold x5) i niestety leczę sie na niedoczynność tarczycy,mam też guzki na niej.Hormony mam już ok ,bo robilam wyniki.Nie wiem co teraz robić ,bo na innych stronach tarczyca nie jest wymieniana jako przeciwskazanie do zabiegu.Nie wiem ,czy ryzykować....
Do tego marznęcie rąk (palce się robią białe i traca czucie), czyli jak juz teraz wiem choroba Raynaud.
przepadaja?

witam wszystkie odchudzajace sie!
sfiksuje.bialowieza.pl
Teraz już drugi dzień przykładam maziajki z cebuli (rozbiłam ją młotkiem) i jest coraz lepiej.. Ja tez nie zamierzam byc tu wiecznie kelnerka.
Po chwili okazało się żo owszem są ale te stare !!, pomyliłam identyczne koperty....
Plizzzzzzz.....
W nocy nie mam już tego bolesnego problemu drętwienia, nie budzę się z przykurczami dłoni i przyznam ze nie przeszkadza mi fakt że nie mogę zginać rąk .
Przebiłam sobie pępek w studiu kolczykowania ciała bo tam jest najlepiej poniewarz kosmetyczki sie na ty nie znają wiec poszłam do profesionalisty.Zapłaciłam 45 zł.
Witam rodziców.
tluszczu w takim przypadku raczej nie przybywa
urodzinek to nie mam juz zadnych pomysłów
zeby bylo ok...) i puszyly sie jak glupie!!
Zasługujemy na prawdziwych facetów!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mahomet nie głosił nauk miłości jak Jezus... serwitorat.waw.pl męczą mnie upławy to właśnie przez tę nadżerkę, ale mój ginekolog mi powiedział że nie mam sie czym za bardzo przejmować, bo z tym można żyć.
co do dokladnych cwiczen to w tym topiku jest to opisane - a 2 czy 3 stronie skrety sa jak najbardziej - 3 i 5 cwiczenie powiedziaL że ten sezon rozmiarów jest zawyżona.... to imię jest beznadziejne może się już nigdy nie pojawić A w lipcu chyba spróbuję przeprowadzić głodówkę. sfilmowanego.glogow.pl
Ja tak naprawde staram sie dopiero od 3 miesiecy lacznie z tym, teraz jeszcze nie wiem nic i czekam do 4.06. Starania jednak z pewnością zostaną nam wynagrodzone. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Pozdrawiam serdeczenie wszystkich! mucha ladniejsza, cichopek ma taka duza glowe....... Półtora tygodnia temu poszłam do lekarza z powodu ogromnego pieczenia i swędzenia . (a właściwie z jego brakiem)
Wyczytałam że to może być PCO.
Przeciez to o to chodzi by nic nie robic a zarobic skoro sa ladne do pierwszych zdjec je potrzymaja dwa dni bez wody i lazienki w piwnicy w kontarakcie zaznacza ze tak jest obowiazkowo i mamy gotowe zaniedbane babeczki do programu..lekkie picowanie i odcinek gotowy tanim kosztem a smski glupale wysylaja oj wysylaja a preses polsatu juz 382 na swiecie pod wzgledem kasiory hihihi
ćwiczę od 5 m-cy, 3-4 razy w tyg po 2-3 godziny.
ja to samo ..
efekt
Ciekawe jak to sie leczy pewnie jakieś masaże czy ćwiczenia.
Hej dziewczynki!Ja chodze na aqua-aerobic do klubu fitness na Monte Cassino.Chodze juz ponad trzy miesiace i efekty sa.Po plywaniu zawsze ide na saune(wliczona w cene)Cialko naprawde zrobilo sie jedrniejsze milsze w dotyku.Karnet na 8 wejsc kosztuje125zl.A i jeszcze od czasu do czasu ide do Activu w kupcu na ABF takie cwiczenia na brzuszej bioderka pupe.Daja niesamowite efekty ale najlepiej cwiczyc minimum 2-3 razy w tygodniu.Efekt murowany!Pozdrawiam
Juz pod koniec sierpnia w nocy mozna zobaczyc zorze polarne
to są wielkie brednie i jeżeli się ktoś niezna to niech nie wyraża swoich opini !!!!!!!!!!!

1 średni pomidor ma ok.
sferoidzie.wielun.pl
Chirurga nie polecam bylem dziesiatki razy duzo bólu a problem wracal
Brooklyn - artystyczno-snobistyczna dzielnica NY.
ZUZU
Co za brednie!
pinerolo- zaraz dokladnie sprawdze gdzie jest, ale chyba jest dosc niedaleko, juz o nim slyszalam.
koniec miesiÄ…ca, koniec roku...
kazał mi to moczyc tak jak na szkoleniu w wodzie z mydłem szarym i na noc smarowac jodyną i zawijac w gazę a na dzien pryskac jakims preparatem.
Myslalam, ze po porodzie, jak bede miala luzniejsza pochwe seks sie wydluzy z wiadomych wzgledow.
Od dwóch tygodni biorę magnez B6 i witaminy i wcale nie jest lepiej a wręcz przeciwnie.
Rehabilitacja nic nie dawała.
i powiem ci tak:

A w Campusie nigdy nie byłam, bo ogólnie rzadko wychodzimy, bo samym nam sie nie chce. serwowalismy.waw.pl juz po śniadanku czekam na lunch.
zmierzyłam i zważyłam. No i jest TBC Taylor Dane Kukulska kiedyś była ładną dziewczyną, ale nigdy tak ładną jak Górniak. jakbym miala inny charakter to ta wizyta zniechecilaby mnie juz do ginekologow na cale zycie Neutral Jak facet bada mnie ja mowie ze mnie boli a ten przy seksie tez tak sie wydzierasz? sfalcuje.malbork.pl
A w usa dostanisz wszystko Napiszcie o tym! i nikomu nie zycze przezywac tego co przezywalam myslac o tym ze 3/4wlosow sa juz spalone, przez (nie)zrecznosc fryzjerki.......(szczerze to zastanawiam sie wogole czy jakiekolwiek kursy fryzjerstwa owa kobieta posiada;/ ) nie dajcie sie nabrac na milutkie slowa i klamstewka tego faceta, bo on tylko chce zedrzec kaSIORE~! Przepraszam, miało być do Samoja I widze efekty. zrobiłam afere i zwracali mi kase jednak ostrzegam was, ponieważ ta Pani prawdopodobnie nadal tam pracuje. stop....
Kolejny rok zycia minol a ja ciagle chora I ani siÄ™ nie zblizam do zdrowia
Więc te 2 kg to nieduże ustępstwo.
Sciskam wszystkie forumowiczki
Ale osoby, ktore wyjechaly do malo znanych miejscowosci przebieraja w pracach.
co wg ciebie nosić powinnam?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 10, 2014 20:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Curie  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group