Forum Curie Strona Gwna Curie
Forum IV LO im. M. Skodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

STANOWCZO ODRADZAM SALON BOHEMA z ul.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Gwna -> Forum oglne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 02:52    Temat postu: STANOWCZO ODRADZAM SALON BOHEMA z ul. Odpowiedz z cytatem

a jaki masz dokłądnie stepper kettlera?
sfeminizowac.slupsk.pl
.
Dretwieje mi i to bardzo.
witaj eh 79 u mnie dzis 7 minal i wiecej cwiczen i po skonczeniu zadyszka na maxa i upocona jak mysz
A ty jakaś niepełnosprytna umysłowo jesteś, że odpowiadasz ludziom, którzy dyskutowali tu sześć lat temu ?
Moze i ja sie skusze?
zwiazala sie z kozinskim i ma z nim 2 corki.
Nie wypije ostatniego łyka i lecę.
do szybka jazda na rowerze-> ja jezdze po 20 lub 30 minut dzoennie od tygodnia, mam pytaniue po jakim czasie zauwaze ze nogi sie wyszczuplily?
Pozdrawiam
mysle,ze nikt ci nie odpowie na twoje pytania.
hmm..

grapka ooo nie za ciekwaiwe to wyglada ale jak sie to nosi to noga boli alejak bedzie trzeba to nosic to bede musial to moze w koncu bede mogl normalnie chodzic i nie noisic juz tej wkladki sfaulujesz.slask.pl Możecie mi pomóc?
nieznacie jakiegoś dobrego endokrynologa? Ja również studiuję, jestem samodzielna, podobno bardzo atrakcyjna, ble, ble, ble... Znam dziewczynę, która była w podobnej sytuacji. chętnie przeczytam... pozdrawiam seryj.waw.pl
jeszcze raz serdecznie dziekuje Dziekuje ten numer własnie mam, niekt nie odbiera, napisałam nawet smsa ze chodzi o M i mam kilka pytń ale zero odzweu i juz mnie do siebie na maxa zniechecili.Ale dziekuje Ci za dobre checi. dziewczyny które nie chudniecie. I lekarz przepisał mi takie leki. dostałem nici rozpuszczalne i zastanawiam się nad wizytą u denty żeby mi odciął ten zwisający kawałek (nitka co się rozplątała z 1 szwa) ale to dopiero jutro na wakacjach ważyłem 94kg spadłem do 82kg, ale zima się zaczęła i znów przyszło ... Pisałam już o tym, on ma żonę, ale nie układa mu się, może powinnam być taka.
A już jak deszcz gdzieś po drodze złapie, to w ogóle fajnie wygląda
rana jest w ropie.
Nie uwazam, ze to jest wielki biust- jest duzy, ale wcale nie wyglada monstrualnie.
into your eyes , her my name
poznalismy sie w Polsce.

BYŁA AKTORKĄ, w odróżnieniu od dzisiejszych popłuczyn typu Jessica Simpson czy inne Keiry Kinghtley.
sfera.swidnica.pl
może się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć >????
Jesteś już w pełni wyleczona?
A w tym napewno bardzo pomocna jest lewatywa.
Jeszcze tydzień temu trwałam w przekonaniu że poczekam aż włosy odrosną ale te odrosty są brzydkie i muszę do fryzjera...ehhhh...
Muzulmanka w jakikolwiek sposób obrazona przez obcego mezczyzne moze liczyc na natychmiastowa pomoc nie tylko meza i brata, ale równiez wszystkich krewnych z blizszej i dalszej rodziny.
tego q10 i nie zawiodłam sie.
popytajcie w swoich regionach o fryzjerow,ktorzy pracuja na fir.

szkoda sferolit.wlocl.pl czesc ja perwalam jeden dzien bylam tak zmeczona ze na smierc zapomnialam hehe i dziewczyny mi kazaly czaczac od nowa Ciebie nie mecza te cwiczenia mnie bola mniesnie uczucie rozrywania
Co do cery,to KAZDA moze miec gorsze dni. A i owszem, ale to nie znaczy, że lepiej. Pozdrawiam a jeżeli chodzi o obciążenie, mój startrek (tak go nazywa mój mąż) ma 8 stopniowe. fakt, że może nie tak restrykcyjnie. serwujacy.waw.pl
ja od pół roku nie miałem orgazmu podczas ostrego regularnego stosunku.. I bardzo dobrze. A jednak mi przykro! Czasem mam wrażenie , że naoglądałam się za dużo filmów o spełnionej miłości księdza i zwykłej niewiasty , w życiu nie jest już tak kolorowo . Przypadłosć mam podobną...powiem tylko, ze u chirurga z tą sprawą byłem już 7 razy(nawet się przyzwyczaiłem Przeszkadza mi to jednak w uprawianiu sportu. Czy na Zamenhofa można np. *Czy schudłyście prowokując wymioty?
Stama, nasi lekarze mówili, że maści na blizny można używac dopiero gdzieś po miesiącu od operacji.
watpie.
Smarowalam ten palec wszystkimi dostepnymi srodkami dezynfekujacymi i masciami z antybiotykiem, aloes tez probowalam.
wiem, ze najpierw robi sie probe
dziewczyny ciekawy artykuł, czy warsztaty praktyczne też tam się odbywają?
to prawda, każde inne biuro, ale nie Orbis Transport.
Ale mam do Was pytanie czy po 11 dniach moge czuc sie inaczej jesli tak to jak?
Ja dostałam Loxon 5% ale taki 2,5% możesz nabyć bez recepty.
Narazie blizna po zabiegu jest cieniutka(jakiś milimetr) zastanawiam się czy szwy mogą się rozejść a jeśli tak to po jakim czasie od zabiegu?
Pozdro byle do wiosny

nikt nie nie wie????
sfabrykuje.kaszuby.pl
Ale jak ktos sam wazy 73 kg, to skad ma wiedziec, ile moze wazyc ktos inny i przy jakies budowie ciała i wzrostu można mieć ile wagi. Ponadto powiem Ci szczerze, że nie widziałam ładnie powiększonych ust tym preparatem - więc napisz do dziewczyn z forum, aby przesłały Ci swoje zdjęcia.
Benusik ja tez
JEAN PAUL SARTRE
1.
Nawet nie chce myslec, ile ich tam bylo, skoro moj pies usmiercal kazdego dnia mniej wiecej trzy.
Tak!
No i się źle zmierzyła i już.
Dzięki Yaror pomogłeś trochę w prawdzie nie jest to dokładnie to ale już jest jakiś trop tamto śpiewał ktoś inny i było słychać dokładnie MICHAIŁ a tu nie wiadomo co dokładnie śpiewa i było w wolniejszej nucie.

ja tez bulke, potem znow bulke kilka fig... sfolgowac.pomorskie.pl Wytwarza niekorzystne środowisko dla rozmaitych zarazków chorobotwórczych, np.
hażenem (z francuskiego) i ceenda Pocenie sie u mnie tez wystapilo jakies dwa miesiace przed porodem, najgorzej bywalo w nocy. finito później szybki prysznic i gotowa a i jeszcze siku, pisał tutaj ktoś na forum że po tym, na koniec się siku robi i ja też musiałam ciekawe dlaczego tak jest? Ligth Sheer, bo czytalam, ze jets on najskuteczniejszy, ale chyba wole juz inny, byle mnie nie golili sfinksem.nowaruda.pl
Z gory dzieki! Z jakiej czesci jestes? Tak jak moja chrześnica, za kilka dni bedzie miała roczek, nie wiedziałam co jej kupić wpadłam na pomysł takiego domku z kulkami. * Wzmacnianie Naturalnych Paznokci Żelem - 40zł Moja stawka to 8,00-9,00 zł/h do negocjacji. http://bucikow.metalizacja-przedmiotow.pl/ A wiecie, że jacyś naukowcy odkryli, że podczas roku zjadamy z 25 pająków bo one są zwierzętami nocnymi i wychodzą w nocy no i oczywiście szukają ciepła które jest przy człowieku a do tego wchodzą do ust i to jest nieuchronne bo one są elastyczne i nawet jak śpicie z zamkniętymi ustami to się przecisną bo myślą, że jest coś tam w stylu gniazda no bo małe przytulne i ciepłe.
tylko aerobowe.
Cześć Dziewczyny i oczywiście chłopaki
jestes zazdrosny o fakt ze Polki rozgladaja sie za obcokrajowcami a nie swoimi, Polakami
Powodzenia dziewczyny !!!
Potem w nocy myślałam cały czas wogóle nie spałam myślałam o pająkach
mężuś postawił mi wczoraj bańki bezogniowe.Plecy mam jak biedronka w granatowe kółeczka,kaszlę już mniej.Bolą mnie bardzo ale czuje sie o niebo lepiej.Chyba to był jakiś wirusek,bo na przeziebienie to nie wyglada chyba ze z klimatyzacja przesadzilam albo przeciagi .Zobaczymy co z tego wyjdzie,mam nadzieje ze bedzie dobrze.
Andzia32
kurva agatka co co ta babka ci naopowiadala??;/ po przekluciu pepka nie mozna sie kompac bo skura moze sie odmoczyc;/ tlyko szybki prysznic;/ no i pierwsze 2 tyg samym spirytusem przemywac no albo jak wy chcecie woda utleniona..;/ a dopiero po 2 tyg przejsc do masci!!
Hej!z tego co wiem to aby zrzucić kilogramy nie należy ćwiczyć na duzym obciążeniu, bo to zbuduje mięśnie a chodzi o pozbycie sie tkanki tłuszczowej,wiec radziłabym ćwiczyć długo ale na lżejszymbiegu!

tutaj przewaznie zakompleksione i zlosliwe jedze siedza[z wyjatkami oczywiscie]
serwolatek.waw.pl
bo nie wiem? Polecam Darka z Nefretete Nad Sudołem - jest super i chodze do niego juz od 5 lat wiec wiem co mowie
he,he,he i bądz tu ciężarną i miej smaki wszyscy mają oko na Ciebie
Ja jestem po 7 zabiegach (nie kosmetyczka, kupiłam sobie) i jestem zaskoczona.
Bez problemu stac by mnie było na zapłacenie za takaka operacje ale nie zapłace bo tak jak wspomniałam.
wlasnie zaaplikowalam tabletke chyba niebyt gleboko i cala wyplynela
nie dziekuje za gratulacje zeby nie zapeszac...
a gdzie kupić ten szampon LORIN??
odśwież oddech
smutne ale prawdziwe...
pajaki lubi wilgotne miejsca typy piwniaca itp wiec bedziesz musiała posprawdzac...

Wykonywanie frencha na stałe(białe końcówki),nawet na naturalnych paznokciach sfeminizuje.skoczow.pl Oczywiscie nie mialam tego wczesniej zanim cwiczylam.
Sędzia zamilkł, i postawił sprawę na ugodę, i tak też się dogadałam. zaaplikowalam te tabletke bez problemu wczoraj przed snem, zalozylam podpaske profilaktycznie gdyby cieklo, a tu nic, nic ie cieknie, nic nie wylatuje, nic nie pieklo. Napewno bedzie lepiej niz bylo. Już mogę jeść!! Pocieszające jest jednak to,że wtedy kiedy już dojdziecie do 10 dni i więcej powinny zmienić się Wasze upodobania kulinarne.Wtedy zaczniecie zauważać naprawdę efekty i inny styl odżywiania będzie wtedy własną potrzebą ,a nie jakimś wymuszeniem. sfingowal.malbork.pl
Wydusiła i położyła jakieś błoto. Dla ciebie na niebie ułożę z gwiazd serce , ten świat to tylko ty ZAPRASZAM KLIKAĆ jestem juz 3miesiace po tej operacji wlosy zniszczyly sie troszke podczas zabiegu ale zaraz zostaly podciete jestem zadowolona i nie mam juz tych paskudnych czarnych..... sa juz troche stare... http://allegro.pl/christopeit-walker-deluxe-o rbitrek-chodziaz-i3106704241.html poszukaj sobie wśród ofert na http://top-ogloszenia.net/ , na pewno jakaś przypadnie ci do gustu
no i?
Wtedy czekac sie chyba nie da...
Ja i moje 2 kumpele mieszkalysmy w domku letniskowym.
Poza tym pracuje zawodowo po 10-12h dziennie, bo lubie.
A czy jest taka możliwość żeby sie przenieść w trakcie studiów?
sadze ze jej wczesniejszy wizerunek to wynik pracy sztabu stylistow moze ten tradzik i pogorszenie jej wygladu to wynik przejsc depresji poporodowej np albo rozstania z mezem ..
moja historia jest dość dziwna bo można powiedzieć że albo zaczęła się dawno temu albo całkiem niedawno hmmm.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Kwi 09, 2014 02:52    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Gwna -> Forum oglne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Curie  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group