Forum Curie Strona G³ówna Curie
Forum IV LO im. M. Sk³odowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

gosc3 nie zmywac woda, zostawic!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Sro Kwi 09, 2014 01:00    Temat postu: gosc3 nie zmywac woda, zostawic! Odpowiedz z cytatem

Miło że ktoś jest ze mną
sestercji.waw.pl
Moj lekarz powiedzial ze od razu mozna chodzic oczywiscie o kulach i on nie widzi sensu w lezeniu i czekaniu na zrost bo to strata czasu.
I ja mam naturalnie kręcone włoski..
Ale to doslownie meka ...
obiad:
ja tez mam krecone wlosy i ich nienawidze w dodatku sa kolkoru czarnego co pogarsza sprawe bo niemoge ich przefarbowac na jaki chce kolor aktualnie farbuje na czerwono ale wychodzi ciemna czerwin za kazdym razem wychodi jasniejsza i mam nadzieje ze wreszcie uzyskam taki kolor jak chce.
nich najlepsze...
http://www.estien.pl/glinka-czerwona-algi-p-1 5.html
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!
ja od poczatku mowilam po wlosku, uczyla sie juz w Polsce, ale moj mangielski strasznie ucierpial odkad jestem we Wloszech, jak tylko zaczne zdanie po angielsku, to koncze po wlosku, ale przynajmniej wszystko rozumiem

Na nowej diecie atkinsa możesz jeść warzywa i owoce, a nawet powinnaś. setna.waw.pl Polki moga wiazac sie z Turkami i czasami wychodzi im to na dobre.Ja sama jestem od dwoch lat z Turkiem.I nie mieszkamy w Polsce.Pisalam juz na to forum moze dwa,albo trzy razy i zawsze bylam znizana do parteru.Ja nie jestem juz mloda.mam ponad 40 lat i troche doswiadczen za soba.Zanim poznalam mojego Turka co robilam ?
PROSZĘ!!! tyle śmierci i ból.. Niech Was nie dziwi, ze partner rozkreca sie dwa tygodnie!!! jejku, tyle przed chwila napisałam i jeden niefortunny ruch skasował wszystko!!!!!!!!!!!!! i więcej nie pójdę ... sfastryguje.podlasie.pl
Seler naciowy - 3g Z góry dzięki za odpowiedź. Fajna laska Czytaj więcej Fizycznie przeciwieństwa,ale psychicznie...identiko www.czasnabuty.pl/?affiliate=sylwia8x8x do----->Jade ,wiesz mam jechać do Toronto, ale moja sytuacja jest dośc skomplikowana,mam dwojke dzieci i to rozstanie to dla mnie trauma,ale z drugiej strony to ja tu sama nic im nie zapewnie rozumiesz o co mi chodzi...?dlatego zobacze jak wszysko sie ułoży ---wszystko w rękach Pana Boga.
Niezły jest też Mirosław Wieszczek w przychodni na Nowodworskiej, ale długo się czeka na wizytę (trzeba się rejestrować co najmniej miesiąc przed terminem, po południu ciężko się dodzwonić do rejestracji).
Marta
Poczytalam temten topik i powim Ci jestem lekko w szoku
Trzymam kciuki.
Zupę można przygotowywać zarówno z kapusty białej, jak i włoskiej, ale w związku z lepszym trawieniem kapusty włoskiej, to właśnie ją w głównej mierze polecają dietetycy
Ale powstał problem - bo wszystkie łóżka były zajęte.
( oczywiscie nie chodzi mi tu o wyjazd za granice ) bede wdzieczna za sugestie
proszę otworzyć oczy i powiedzieć jak się pani nazywa.

Nie zazdroszcze jej, bo wole inny typ urody, wiec nia mam czego!
serwitutow.waw.pl
Chodze na bardzo intensywny kurs 1:1 z nauczycielem wloskiego.
Uwielbiam ten zestaw.
hej..
Robie lewatywe od 2 lat i nie wydaje mi sie zebym uszkodzila kankÄ… cos w srodku a flore chyba tez mam dobra.
do gołdiego z gumisiów
Dodam jeszcze ze nie jestem jakims grubaskiem bo mam 175 cm wzrostu i waze 55 kg jak schudłam do prawie50 to wygladałam strasznie, tłuszczyk na brzuszku był co prawda mniejszy ale nadal był, w sumie zadowolona była z brzuszka ale wszyscy mowili ze jestem za chyda i coz nie mogło tak byc.
Idzie się wy leczyć a nie odchudzać!!!
średnia długość
Zazdroszczę, masz to przekleństwo już za sobą.
A ja nadal czekam do końca miesiąca z testem,choć wątpię żyby coś z tego wyszło,test juz czeka i strasznie mnie kordzi

NIemiec przynosi po prostu niemiecka karte od kasy chory i tak jest wyrownywany rachunek. seryjke.waw.pl Roy Orbison - California Blues / Pretty woman
a ile płaciłaś za to co kupiłaś korzeń selera] Filip - syn Patrycji Markowskiej kanapka z serem, I już jest wszystko dobrze. sfeminizuj.starachowice.pl
żory wioska fakt byłam tam ze dwa razy u kuzynki całe miasto jak ze dwa osiedla w katowicach a można wiedzieć gdzie ten facet przyjmuje,bo podobno faceci są lepsi od kobiet w tym zawodzie to może bym podjechała. To dramat co zrobiła mi Idiotka na głowie. Wzięłam ze sobą zgrane na usb zdjecia z netu z fryzurami i kolorem który najbardziej mi odpowiadał. Fanka dzieki za odpowiedz. Noga, ja jestem rowny miesiac na Atkinsie od 2 tygodni dolozylam troche miesa i brokuly i ogorki okazjonalnie co do wagi to weszlam w okres zastoju ale tak na oko zlecialo mi jakies 10-12 kg staram sie nie wazyc ale widac po ubraniach ze chudne. Ja mam 1,76 ( nie uważam, że to fajny wzrost, ale cóż) i mam 90 cm w biodrach i 63 cm w talii. Ja dostałam dzis antybiotyk bo mam zapalnie dziąseł, mam troszkę kamienia i chcialabym go usunąć.
najlepiej by bylo w ogole nie miec tych glupich blizn, komus w ogole udalo sie jakos pozbyc swojej blizny?
Bardzo paskudna i bolesna przypadłość.
U nas PL specjalnie do programu wzieli Panie, które nie są w najgorszym wydaniu - a to dlatego , że wówczas korekta takich babek będzie tańsza i już.
poza londynem jest taniej, to prawda (ale mi te roznice \zjadaja\ bilety kolejowe na przyklad).
http://www.skins.be/wallpaper/petra-nemcova/2 1667/1024x768/
mam takie jedne jeansy, ale juz mi sie znudzil ten haft i chcialabym go odpruć, ale czy nie bedzie to wyglądało gorzej ??

Czy może ktoś z Was już tam się szkolił?
sfaleryty.mragowo.pl
Nie mieć o wadze. Jak to sie przygoi to ide na klamry.
Mężu jestes pewien, ze nie dawala Ci zadnych sygnałów , poza narzekaniem na brak czasu ?
W pózniejszym czasie, gdy urosły i nie były cieniowane kręciły się tylko na końcówkach.
malla wrc- wiesz co,ale z Ciebie jest twarda babeczka,ja sama brałam tylko po półówce i co prawda nie miałam skótków ubocznych...ale po dwóch to sama nie wiem,chyba bym tylko spała(bo po połówce mi się chciało,to jedymy skótek uboczny)
A ja jej nie lubiÄ™.
gggg czy to twoje usta?bardzo ladne ale troszke nierowne tzn gorna warga albo mi sie wydaje
Za 1,5 tygodnia mam wuzytÄ™ u endokrynologa.
także uważam że jak zwykle polacy spierniczyli
I co się okazało- świetna kobitka równa, pogadałyśmy sobie tak na luzie, jak na normalnym spotkaniu.

Zapytaj lekarza, czy u Ciebie jest to wskazane, ale myślę, że raczej tak.Nawet jak są wypukłości to to pomaga (ja mam wiele pofałdowań..a miałam jeszcze więcej, trochę jest gładziej) sfeminizujesz.suwalki.pl p.s.
z tym imieniem. Tak.....ciasta i ciasteczka. ha und em i jest gut Potem juz bylo o wiele lepiej. To mi wolno. sferowy.wolomin.pl
Wiem tez że trzymają 2 doby,a jeśli jest konieczność to zostaje sie dłuzej bez dopłaty. a ile płaciłaś za to co kupiłaś lub w kosmetycznych tez mozna o takie poptyac, jesli nie chcesz z tej firmy. a jednak szukasz dalej wymowek - nie dosc ze narzeczony nie-milioner, to jeszcze brak darmowej opiekunki, masz racje w twoim przypadku jak i TWOICH ZNAJOMYCH to usprawiedliwone Cieszę się z tego. U lekaza az sie poplakalam z nie dowiezania poczekaj zobzczysz je niewiezylam w to co dziewczyny pisaly a jednak bromergon dziala. HASLO:
nie wierzycie?
Robbie Williams-She's the one
Amelia i Hot girl , co Wy tak sobie upatrzylyście ten topik w dniu dzisiejszym ?????
Poszlam do fiata 125p(to bylo dawwwnoooo ).Siluje sie z zamkiem bo wiem ze byl troche uszkodzony,krece kluczem wte i wewte az puscilo.Wtedy zauwazylam ze zginelo duzo rzeczy z samochodu !!
Bez urazy, ale to chyba jakies nieporozumienie.
Angela_75

ponieważ troszkę go zaniedbałam, i mam narazie spokój obcinam na równo nie chodzę już w za ciasnych butkach i jest super..
sestercja.waw.pl
eh a ja mam naturalnie ciemny blond...szkoda tylko ze przez 3 lata je rozjasnialam az do bialego koloru prawie...obecnie chce zejsc do naturalnego,nie mam pojecia co zrobic Jest to bardzo poważna operacja i dochodzenie do pełnej sprawności trwa długo.
co mam zrobić z moją bladą twarza ??
Pytajnik ,
efekt za kazdym razem super, naczynka schowane, po przebarwieniach nie ma sladu, skora rozjasniona.naprawde polecam tylko poszukajnie gabinetow z nizszymi cenami, bo niektorzy przeginaja- 1000zl za zabieg a 99 to jest roznica.
Ja rozmawialam z nim wielokrotnie.
[url=http://www.nastiaenfo.fora.pl/news,2/tob,976.html#1094]?TobÄ…? [/url]
Impreza - tak jak zresztą się spodziewałam, nie za bardzo sie kleiła.
Byłam już na rozmowie kwalifikacyjnej i teraz czekam na decyzję.
Zabieg jest genialny, poniewż nic nie czujesz, a wszystko ładnie się zagaja.
W M.

Jak wyglada taka praca, ile mozna zarobic, jakich napiwkow mozna sie spodziewac etc. sfilmowania.gniezno.pl co moze spalic ta opone?
czy to jest uleczalne lub mozna temu jakos zaradzic lub leczyc co do wzrostu ja tak mialam zaczelamw szybko rosnac i jedna noga byla slabsza i nie nadazala- teraz jest krotsza i musze to wyrownac a przy okazji wyprostowac kolano- Ilizarovem Nie kalkuluje się niszczyć sobie rąk wiem ze to jest zwariowane .. Są to proste zasady i każdy powinien je zrozumieć. sfatygowane.prochowice.pl
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726912& start=150 Dziewczyny, bardzo dziekuje wam za wczorajsze wsparcie, naprawde sie wzruszylam! dziękuje wszystkim za odp.! No cóż, jego też wymieniłam na nowy - lepszy model i teraz jestem zawsze zadowolona. obejrzyjcie sobie wersje zagraniczne - tam wybieraja na prawde potwornie brzydkie kobiety np taką grubą, bez zębów z owłosieniem na twarzy,bez piersi i ze zwisającym brzuchem i wykonuja jej np 16 operacji plastycznych łącznie z przeszczepieniem włosów na łysą głowę i wtedy dopiero widać efekt Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wytrwałości życzę! nie zamieściłam tych tu tego linka, by ją upokorzyć.
WRZÄ„TEK+RUMIANEK.
ech, nałożylam na włosy popielaty kasztan i mam teraz brąz prawie jak czerń;
Po prostu najlepiej zapomniec o węglowodanach prostych
avalon
Mnie prowadzi Orzechowski a wizyte mialam ostatnio 19marca i wtedy zostal mi do zrosniecia maly kawalek na srodku bo boki mialam juz mocne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Sro Kwi 09, 2014 01:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Curie  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group