Forum Curie Strona G³ówna Curie
Forum IV LO im. M. Sk³odowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

W tej grupie ćwiczeń tluszcz zaczyna sie spalac po ok.20 m

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Sro Kwi 09, 2014 00:16    Temat postu: W tej grupie ćwiczeÅ„ tluszcz zaczyna sie spalac po ok.20 m Odpowiedz z cytatem

Siostra otworzyla swoj butik w Paryzu, gdyz jest po ASP- projektowanie ubiorow.
sfalszowaniu.glogow.pl
i zawiadomił mnie , że jesli dalej bedzie bolało to sprawy laryngologiczne i to nie jego dziedzina wiec pojechałam do laryngologa ten zrobil prześwietlenie i powiedział, ze zatoki ok tylko korzeń tej 6 jest w zatoce i dopoki go nie zamknę będzie bolało....
Skoro tak ciezko Ci bylo zebrac pieniazki na ten zabieg, to wybierz sobie dobrego lekarza, takiego, na ktorego nie ma skarg.
piersi?
Do Sandra_1970:
I stÄ…d ten kelp
Witam dziewczyny
Nie chce wygladam jak Papuga po przejściach
Teraz czekam na Twoja ryposte.
a ja im na to -no byle szybko bo glodna juz jestem-smiali sie ze mnie, ze hej

To są brednie i ten co to napisał kompletnie się na odchudzaniu i ćwiczeniach nie zna !! sfajczony.lebork.pl ja tez biore imovane.
Kochany (a) Gutto. kiedys stosowalismy te metode, ale w gumce ... O tym, że nosisz zły rozmiar przekonuje mnie też Twoja waga i wzrost – ciężko mi sobie wyobrazić dziewczynę ważącą 50 kg i mającą pod biustem ponad 80 cm (ja ważę 15 kg więcej przy podobnym wzroście i noszę biustonosze z obwodem 65, max 70) Siemka. w każdym razie skutecznie utrudnia mi funkcjonowanie przy każdym ruchu. sfatygowany.pruszkow.pl
przewrazliwiona jestes Pozdrawiam obejrzyjcie sobie wersje zagraniczne - tam wybieraja na prawde potwornie brzydkie kobiety np taką grubą, bez zębów z owłosieniem na twarzy,bez piersi i ze zwisającym brzuchem i wykonuja jej np 16 operacji plastycznych łącznie z przeszczepieniem włosów na łysą głowę i wtedy dopiero widać efekt Bambi... Jak wypije też zajmuje mu to 3 min? wiesz, to takie psychicznie niefajne - katuje ciało brakiem pychotek a tu klapa na wadze... nie dajcie się oszukać !!!!
na samym poczatku to jest prawie ze lekki bol, ale dla mnie przynajmniej jest on przyjemny, taki lekkie uczucie bezbronnosci mojej malej lechtaczki wobec bezlitosnego i nieustajaceog strumienia wody
Wedlug informacji ksiazkowych i moich wlasnych ssanie w zoladku powinno ustapic do max 4 dnia glodowki ,pod warunkiem,ze nic nie bylo poza woda w organizmie czyli nie trwal proces trawienia.
Dziewczyny, jeżeli znacie dorych fryzjerów, kosmetyczki, wizażystów itp, to możecie dodać namiary na nich w serwisie www.ofachowcach.pl
i szczerze- nie bolało prawie wcale, goiło sie jakis miesiac, co dzien przemywalam woda utleniona.
Witam w kolejny dzień...
najlepiej ściągać wieczorem
no racja,racja!!a gdzie robiłaś kurs?może wie ktoś coś na temat tego kursu w szczecinie???ciekawa jestem bo do szczecina to mam 200km,a do warszawki jakies 500
juz 3 dzień...
i wsunÄ…Å‚em pod niego wacik.

ten paznokiec ktory zaczyna rosnac prosto...zabieg kosztuje około 150 zł....zalezy od gabinetu...w niektorych nawet 80....po poł roku trzeba go powtorzyc efekt murowany sama miałam wrastajace paznokcie w paluszkach duych stopek...teraz rosna prawidłowo...teraz nalezy je przycinac na prosto tak jak trafnie napisała juz kolezanka powyzej aby znow niezaczeły wrastac pozdrawiam
sfiksuje.bialowieza.pl
staniki na 70 pod biustem majÄ… czasem zbyt wÄ…sko ustawione miseczki;(((
Ja robiłam tydzień temu, ze znieczuleniem dentystycznym i kaniulą ( odpowiedzialną za brak siniaków i opuchlizny) i pierwsze dni miałam ciut większe.
Culture Club (Boy George) - Karma Chameleon
Więc może za opinią kobiet z tego forum i Ty się do niego zapisz, przynajmniej zawsze jest przy porodzie.
co post to REKLAMAAAAAA!!!!!!
ja pisze na wielu forach w roznych krajach, bo znam kilka jezykow.

jeżeli chodzi o samo wesele to mniej więcej trzeba liczyć blachę na 10 osób. seryj.waw.pl Znalazł się madry , który chciał powielic program ....ale wyszło to jakoś bezpłciowo
a mi sie nie otwiera Słowackiego tel. Ooooooooooooo już się pojawiają kobitki po Kościele Przyznam ,że trochę mnie uspokoił.W każdym bądź razie jest już 17:37 ,a ja ciągle żyję.Ufffffff. Zależy mi na ciekawych tytułach, nastrojowe, romantyczne ballady sfaulowac.rybnik.pl
Jak zaczelam glodwke to co drugo dzien. oglądałam juz mnóstwo filmików na yt i dalej nie wiem czy mam podnosić placy z podłogi czy tylko same barki mam nadzieje za wytrwam do końca od dzisiaj mam zamiar rozpocząć ćwiczenia na twarz pozdrawiam wszystkich zaczynajęcych a6w Mam kota i yorka pająków powinno nie być. właśnie,że nie zależy mii na nim! Zaczeło mi się to prawie dwa lata temu od bóli głowy i mlektotok też miałam. dzionek minął??? ale wtedy się nie zdecydowałam.
moze to pogoda czy cos?
Marynika - różnica między meridia a lidą jest dośc duza.
PO kilku dniach na własną rękę poszłam do masażysty.
Rabnelam go pantoflem...
egoistka
lecz to jest koszmar bo zrobił mi sie cału palec spuchniety i w tym miejscu gdzie wrasta jest taka chocby skóra która narosła

Czy TYLKO na alko zasługujemy?
sfinalizowania.kepno.pl
Chciałam jeszcze nadmienić troszkę o INNYCH preparatch które NA FORUM w wypowiedziach dotyczących LIDY także się pojawiły.
Åšwiat siÄ™ zmienia.
W lublinie już nie bardzo jest z czego zdoić
ze ona jest nie wykwalifikowana
Pozdrawiam goraco!!!
Kolejna wizyta w 11 tygodniu.
koloryzacja ta polegala na tym;pierwszy etap to nalozenie joanny rozjasniacza plus woda utleniona 10,5% trzymalam przez 25min poniewaz za bardzo mi sie grzaly potem plukanie suszenie i kolejny raz nalozenie rozjasniacza tej samej receptury przez 35min.rezultat to jasny rudy.teraz za ok.3 tygodni ide do poprawki znowu bede miec rozjasniane tylko o slabszej mocy i w ten sposob w krotkim czasie powracam do upragnionego bladu!!!!!!!!!!!
mam problem..pomóżcie plis..w marcu zrobiłam sobie kolczyk bolało jak nic,ale dotrwałam do końca,zrobiony trochę krzywo ale trudno..gorzej że pomimo tego że wyjmowałam kolczyk i nic się nie działo teraz włożyłam ślicznego tribala,możliwe że był troszk ę grubszy ale przeszeł bez problemu dwa dni później bolał mnie strasznie parę razy przyhaczyłam go bluzka teraz nie boli ale wydaje się że mam mniej skóry zmieniłam na ten co miałam wcześniej,może ten był za ciężki,słyszałam ze moze to być migracja i kolczyk mi wypadnie razem ze skóra da się to jakoś odratować?jest szansa po zmianie na poprzedni kolczyk?mam zaczerwienienie większy otwór i chyba ropę...POMOCY...nie chcę męczyć się znowu przekłuciem to strasznie bolało może miałam za płytko przebity?ale czy to może powrócić do stanu poprzedniego zarosnąć?
i przylepiaja \obcym\ etykietke gorszych.

Efekt był fantstyczny ale potem osad znów wrócił, nawet jak czyszczę ząbki to go troche zostaje od wewnętrznej strony bo wiadomo, że sama dokładnie nie doczyszczę. sfastrygowac.ostrowiec.pl a wtedy wiadomo tyje wszystko, cycki też!!
Hej dziewczyny, Ale to było jakiś czas temu i teraz chyba znów mam za wysoką prolaktynę, ale zapomniałam którego dnia cyklu najlepiej zbadać jej poziom. ale jajnik obolały jest dostałam jakieś tabletki ... widzialam wiele zle przekłutych pępków, strasznie sie paprały, nie goiły, nawet skóra przebita wysychala i kolczyk odpadał-tragedia. Ja się muszę przebrać do porodu! sfinksie.nysa.pl
podnoszę wszak dalej tej pani potrzebuję wziełam to z programu wypłukiwania tłuszczu. to naprawdę jest udręka noszenie takiego wielkiego biustu!!!! ona kobieca? www.virtuela.de - fajnerady dotyczace uczesania i makijazu ale taki drobiazg moze sprawić przyjemnosć no napewno nie czarne...mogą być białe, beżowe, zielone..
Róznimy się tym, że jedni potrzebują wiecej czasu drudzy mniej i nie możemy na to wpłynąć..
Dzień 4:
Polka poznalam ja 20 lat temu ,wtedy gdy mi powiedziala swoj wiek tez nie chcialam uwierzyc, bo wygladala z twarzy bardzo mlodo na swoje lata.
Ja polecam quick Vue lub bobo test.
Zwlaszcza daje to o sobie znac jak sie przeziebimy.
WchodzÄ…c na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje.

Zaszłam więc na lody i mimo że głowa nie przestała boleć, to przynajmniej przestało mi migać.
sfere.swiebodzin.pl
ja nosze, mam nawet jeden bialy moherowy i mam w nosie ze ktos ma pewne ograniczenia i operuje stereotypami Musisz wiedzieć, ze przed menstruacją waga wskazuje 2-4 kg więcej...
Małżeństwo, rodzina, miłość, oczekiwania.
- czy w salonie CLEOPATRA byłyście na Wełnowcu, czy na Giszowcu, czy u Pani Moniki??
Pozdrawiam
A smaków maja duuuzo, banan, truskawka, wiśnia chociaz dziwnie byłoby chyba ssac fiutka w takim kapturku to tak jakby sobie załozyc rekawiczke lekarską i ssac palca
Też się nad tym zastanawiam
Witaj tarcz-Anka
Moim zdaniem wręcz boi się mojego penisa.
jutro mój 5dzień!
Czy nogi w trakcie ćwiczenia mają być w lekkim ugięciu , czu może mają sie prostować do końca?

Jak tak śledzę ten topik to zaczęłam bardziej przyglądać się Księżom i nawet odkryłam, że jeden jest całkiem , całkiem ....... sfeminizuje.stargard.pl Mozolnie lizalam rany po zwiazku.
bardzo profesjonalny i wcale nie drogi oraz fruzjerzy bardzo mili gynalgin jest na stany zapalne pochwy a nie na nadzerke, to zupelnie co innego. dało sie przezyc! potem dziesz do lekara medycyny pracy i tam (zależy od lekarza) albo robisz badanie, albo nie i masz wpis o przeprowadzonych badaniach i wynikach w normie. Thomas_26 wcale nie mam niedowagi jak na mój wzrost ta waga jest ok i wcale nie chce tracic kilogramów tylko poprawic sylwetkę aby zawsze wyglądała świetnie.Uwierz mi nawet takie osoby które z reguły wyglądaja dobrze moga mieć tkanke tłuszczową.A ja tylko proszę o to abyście mi doradzili.Czy to aż tak dużo?! sfanatyzujesz.ostroleka.pl
Ta ostatnia endo nie mierzyła mi ani T3 ani T4, tylko TSH.Ja podejrzewam, że ta opuchlizna nóg może być spowodowana moją chorą tarczycą.Jednak coby nie było, i tak postanowiłam iść ją zoperować - po tej pani endo z medicovera byłam u pana endo w medicoverze i on też stwierdził, że do wycięcia - ale wiecie, jeden mówi to, drugi mówi co innego, i człowiek nie wie, co ma robić, tym bardziej,że boi się, ze sobie może przez operację pogorszyć/hormony do końca życia/. Shiraz!!!!!!!! tak się cieszę, że tu trafiłam!!!! Bardzo proszę o odpowiedź. Potem znów po całej. Napisz coś więcej, jakie czynności najczęściej wykonujesz, czy dużo siedzisz przed komputerem itd. Poczytuję Was sobie od pewnego czasu i muszę przyznac że jest mi raźniej Mam guzki na obu płatach tarczycy a operacje mam juz za 2 tygodnie(dokładnie w DZIEN MATKI!)
* Uzupełnienie - 45zł
15:57
mam wiele num,erow
Poszukuję opiekunki do 10 miesięcznej dziewczynki.
Byłam na rehabilitacji, zalecono mi okłady z ketonalu , witaminy B6, lampe i cwiczenia.
Moze apart nie bo te dobre sa drogie ale rzeczy jak suszarka i inne pie**oly sa smiesznie tanie -pewnie w cenie wtyczki .
jem wiec coraz wiecej ,, by poczuc ten smak ..
Ciepła kąpiel zrelaksuje cię, rozluźni mięśnie i pomoże ci się rozgrzać (to ważne, bo podczas głodówki możesz marznąć!).
Groszek jak tam palenie?-rzucilas?Ja palilam 11 lat a odkad przyjechalam tutaj ,nie pale.Czasami jest bardzo ciezko ale da sie przezyc.Sproboj!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Sro Kwi 09, 2014 00:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Curie  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group