Forum Curie Strona Gwna Curie
Forum IV LO im. M. Skodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

mona007

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Gwna -> Forum oglne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 23:07    Temat postu: mona007 Odpowiedz z cytatem

Oni wszyscy tam dziwnie mówią i robią dziwne miny.
sfinguje.mazury.pl
Zdążyli co nieco nawiercić w ścianach, ustawić rusztowanie i zedrzeć wierzchnią warstwę bloku. uroda nic jej nie pomoze
dziękuję Paula007
Jak moge byc polakiem skoro ani z urodzenia ani z przekonania tym byc nie moge.
Pytajnik,
dodam, ze z kazdym dniem widze poprawe.
JESTEM PO 3 ZABIEGU LASEROWYM PACH I POWIEM, ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!\ POLECAM TEN GABINET PONIEWAZ JEST TAM LASER DIODOWY A ON JEST NAJLEPSZY ,OBSLUGA JEST SUPER PANI KTORA ROBI ZABIEG MA NAPRAWDE DOSWIADCZENIE .

Otoz nie wyprozniam sie na tyle czesto, by zrobic lewatywe po wyproznieniu, wiec robie lewatywe wstepna i troche kalu wychodzi. sfermentowany.ustka.pl na ostrym ogniu.
Kiedyś nawet jak szlam do komuni to dziewczynki mialy takie fajne butki a ja takie sandały jak dla starej babci ;'( Kukulska zbrzydla Oliwia jak nie bedziesz stawac na ta noge majac aparat to napewno bedziesz miala problem stanac po zdjeciu. Jestem jak najbardziej za tym zabiegiem. A kolacja z okazji dnia kobiet byla calkiem mila. sfalszujesz.jaworzno.pl
Mówią co nas nie zabije to nas wzmocni.. 21. Pozdrowienia dla Gosi i Kingi ( moich nowych sasiadek) Mam taką nadzieję bo może wreszcie poszłabym do niej i wyglądała jak człowiek mi smakuje jedzonko, ostatnio probowalam sbd, niestety brakowalo mi cukru (czytaj slodnkiego) wiec zrezygnowalam, zreszta nic sie nie dzialo z waga, ani drgnela. nic.... zaczęłam przyjmować Gynalgin, zostało mi jeszcze 7 tabletek, jednak w przeciągu dwóch dni mam dostać miesiączki..czy powinnam przerwać stosowanie lekarstwa i powrócić do niego po ustąpieniu krwawienia?
aktorkami?
Oczywiście zastosuję się do powyższych rad co do zakończenia głodówki
Balonik Kazdy organizm ma swoj wlasny rytm i Ty najwyrazniej znalazlas wlasciwie klucze do swojego Super !!!!
Pani otco,jesli nie widzi Pani róznicy to tylko dlatego ze nie korzystała Pani
pozdroo

a moze macie jakies stronki na ten temat, bede bardzo wdzięczna .
sfinansowal.lapy.pl
-rzeczowniki odczasownikowe w formie bezokolicznika :
(to piosenka z r3klamy maxwell )
wydaje mi się, ze bierznia jest na każdej siłowni i trener też jest na każdej A cena to juz zależy gdzie trzeba zerknąć na strony tam podaja cenniki.
Ale w szkole ktoś mnie nadepnął i wszystko wróciło do poprzedniego stanu, a nawet jeszcze gorzej.
prawię się wyprowadziłam!!
Spróbuję.
Witam Wszystkich!!

a co do efektow? sflaczali.ostrowiec.pl Wrócił ubrany w niebieskiej koszuli i spodniach...
Witam ....ostatnio bolą mnie bardzo mięśnie rąk ...może ktoś wie z czego ten ból się wziął...czasami nie mogę kubka z herbatą podnieść...lekarz przepisuje tabletki przeciw bólowe, pomaga tylko chwilowo a nie leczy z góry bardzo dziękuję. Tak mnie gryzie jedna sprawa Otoz zastanawiam sie,jak to jes podczas przeprawy na lotnisku.Wiem,ze przy sobie mozna miec podrecza torbe,a reszte bagazy w luku bagazowym,ale czy wszystkie bagaze przechodza przez bramke pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotow?Niedlugo lece do UK,chcialabym zabrac wlasne sztućce,nozyczki,przybory typowo kobiece: Lekarz mi powiedział ze to normalne i po 2 m-cach przestało szczypać. http://www.shopjlo.com/nshop/product.php?view =detail&productid=JL-2951&startColor=&groupName=Jswimwear&de pt=swimwear&cat=swimwear&sale=false Starałam się skupić na oddechu, nadążać za powietrzem. sfanatyzowac.olkusz.pl
Cena 35 zl za takie obcięcie to naprawde nic wielkiego + b. Postaram się więc wyjaśnić kilka kwestii. Z moim mężem chodzi grzecznie, ale ze mną.... www.doktorbart.pl 2 x dziennie do mleka dodawalam 1 lyzeczke skrobi ziemniaczanej, tylko surowej, bardzo dobrze zapiera. http://img182.imageshack.us/img182/3303/aquam idlipstr9.jpg wyszłam z tej całej apatii która mnie ogarnęła Całe szczęscie, bo naprawdę potrzebuję się zmobilizować (sesja ).
Gadam ,trąbię na okrągło a efektów nie widać.
Do poplakania to jedyne co mi teraz przychodzi do glowy to Miasto aniolow (chyba taki byl tytul ) z Nicolasem Cagem i Meg Ryan.
Zalezy jak bardzo zaawansowany jest stan.
ps dopisek ten stan zapalny jest na dole paznokcia (nie z boku) pozdrawiam i bardzo czekam.
Buzka mordko
Sprawia, że komórki wolniej przyswajają produkty odżywcze, a tym samym wolniej wzrasta poziom cukru we krwi i dłużej utrzymuje się uczucie sytości.
60-75 E,F,G...
***Siwres
zuzu88 zobazysz jeszcze bedziemy szczesliwe to tylko kwestia czasu.

Nogi wydluza sie rowniez dziecia i doroslym z wadami genetycznymi, ktore sa niskiego wzrostu, doc.
sfinksowy.olsztyn.pl
Może mi ktoś powiedzieć ile po takim zabiegu wycinania boków paznokcia boli to?
W moim życiu wielkie zmiany-same pozytywne
do manikiurzystki??po co- po co wydawać pieniądze...)
Co o tym myślicie?
Dietę zębową powoli zmieniam na dietę w chorobie wrzodowej żołądka, bo zęba wyrwałam podczas leczenia wrzodu.
Żeby zapobiec nawrotom choroby, razem z kobietą musi się leczyć jej partner.
zaczniesz się martwić jak ten czas nadejdzie i jak bedzie taka potrzeba..
W sumie nie mam porównania, bo pierwszy raz w życiu mam do czynienia z orbitrekiem, ale jestem zadowolona.

Wyznaczyłam sobie realny cel- za równy miesiąc będę szczuplejsza o 5 kilogramów! sfanatyzowac.olkusz.pl podwyszkę dawali
Dziewczyny, naprawdę 95% kobiet ma cellulit więc nie ma co z tego robić wielkiej afery. PRECZ z infantylną KOBYŁĄ JABŁCZYŃSKĄ Znam ludzi ktorzy lata temu ograniczaja weglowodany i sa w super kondycji. egzamin jest podzielony na części, ponadto jest sporo czasu na rozwiązania. Biale dodatki? sfalszuj.grajewo.pl
a ja sie zastanawiałam po czym mi tak niedobrze moze to gynalgin ogolnie spiaca jestem cały czas. INXS-mystify aa ja kupiąłm te cherbatke za 9 coś ii cały czas musze latać do kibelka bo musze kupke powaga ona jest super bo przyspiesz przemiane materi Ime, mój Marian to taki średniak. Acha na pewno silny ból i plamienie nie jest normalne, nawet małe... Buziaki! 6.Całość przekazuje do księgowości, aby wyszczególniła transakcję w książce przychodów i rozchodów.
Szukaj jakichś dobrych miejsc, poczytaj na forach, jakieś opinie....
wit.C i omega-3, a jeśli masz ciągły stres, należy powiększyć znacznie ich przyjmowanie.
doskonale Was wszysktie rozumiem ale nie macie sie co denerwowac.
xD
ROBILA MNIE I W TYM SAMYM CZASIE DRUGA PANIA.
Czy to coś poważnego ?
no ja mam to samo czyli on napewno nie wyjedzie a jak ja wyjade to z nami koniec.

nie za bardzo byłya chętna do tłumaczenia nam tego;/ Jestem bardzo niezadowolona z kursu.
sfajcze.kutno.pl
ja mam taki rozmiar( NIESTETY) jak Ty zanim schudłaś;( mam problem żeby kupić poządny biustonosz, ze nie wsppomnę że muszę na nie wydać fortunę;(
zależy z kim
tak to jest chcieć się samemu przekonać stosowałam się do zasad w 100%
dziekuje - przepraszam za bledy jakoze pisze z anielskiej klawiatury...
Fasolka
wysłałam tam też moją mamę i siostry i też wróciły zadowolone
Od prawie roku mieszkam w Gdańsku - Maja też prze-szczęśliwa, a P.
rowniez nie przyjechalam za praca, milosc mnie tutaj wygnala Rowniez szukam pomyslu na siebie, choc u mnie sytuacja marna,poniewaz studiow w pl nie skonczylam.

A na poczatku to nie zbijal kokosow bo mial dupiaty rejon...a w miedzy czasie wykonczyl 2 hurtownie i teraz miesicznie wali po 1200 hekto... serwowaly.waw.pl Te blizny mnie denerwują...
przecież Wojewódzki ciągle się z niej nabija mi sie udalo no to ja dzis zaczynam 3-ci dzien. z tego co czytałam to jest to nieuniknione \manie czystosci\ ? sfauluje.sejny.pl
Przynajmniej jesli chodzi o podroze do USA. Zastanawiam się teraz nad tym czy nie lepiej popracować w domu, stworzyć portfolio i wtedy starać się o normalne zatrudnienie w salonie. W sumie jak bylam na delegacji to ceny podobne do Irlandii. plus bede naswietlac ja specjalna lampa) wiec takie pozbycie sie blizny jest bardzo pracochlonne nawet jak lekarz zrobi to najlepiej jak potrafi to potem Ty musisz przez wiele tygodni bardzo uwazac i dbac o blizne, zeby nie zaprzepascic jego pracy. Generalnie jestem dobrej myśli. Zwłaszcza szybszym tempem. Przygotowanie do porodu fizjologicznego:
Chętnie wybrałabym się na zakupy lub gdzieś na kawę....
chyba nabrałam większego szacunku do pracy fryzjerów.
Ogolne zalozenie diety jest takie ze organizm dopiero wtedy bierze sie za zapasy tluszczu jak spali caly glikogen z miesni.
w każdym razie to co napisałaś zgadza się
nie sięgaj po antyperspiranty...
a ja chcialaym odradzic wsystkim intastyl - nowy salon na gliwickiej..
Wiecie myslalam kiedys ze faceci tak musza i ze nalezy sobie darowac nerwy i pretensje, ale dopuki mnie nie dotknelo to bylam bardzo tolenacyjna .
Tak jak przy pierwszym porodzie byłam zadowolona z ich usług, to samo mogę powiedzieć o drugim.
czzy zna w koncu ktos cos dobrego na dzikie mieso????????????????????????????????????????????
a mnie śmieszą dzieci na moim osiedlu:
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 23:07    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Gwna -> Forum oglne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Curie  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group