Forum Curie Strona G³ówna Curie
Forum IV LO im. M. Sk³odowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

A nie te butle wódy na stole , z przelicznikiem flacha na g

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Wto Kwi 08, 2014 19:31    Temat postu: A nie te butle wódy na stole , z przelicznikiem flacha na g Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich serdecznie.Tak bardzo sie ciesze ze przypadkiem wszedlem na te strone.U mnie problem dretwienia rak trwa od 5 lat!Zeby nie to forum to nadal myslalbym ze to przemeczenie albo rece w zlej pozycji,ale to przeciez niemozliwe zeby budzic sie w nocy ze 20 razy ze zdretwialymi rekoma.Nawet w ciagu dnia gdy jade na roweze lub przy komputerze uzywam myszki dzieje sie to samo.Czasami ustepuje i przez jakis czas mam spokuj i gdy sie ciesze ze juz dretwienie chyba nie wroci to po paru dniach wraca z powrotem.Nie wiem jaka moze byc przyczyna u mnie czy to nadwyrezenie rak czy moze cos innego bo jesli mialbym to tz.
serwujaca.waw.pl
Rzeczywiście, wybacz. chodzi mi o to czy jak zajade dam sobie sama rade, nie chce byc na ich łasce, i nie wiem czy gdy sie odłącze od nich sama sobie poradze.w Polsce nie mam za wesołej sytuacji.
ProszÄ™ ,aby handlujÄ…cy kwasami hialuronowymi wypowiedzieli siÄ™ na ten temat.
a 1 wrzeąnia tego roku ide założyć klamry bo z pazurkami mecze sie juz chyba 2 lata i nic nie pomaga.
i zgadzam się w 100 % z generałową, że skoro mieszkamy w Polsce to dzieciom trzeba dawać polskie imiona a nie spolszczone
Big - To Be With You
dobre są jeszcze palette color XXL teraz wyszły nowe kolorki ale często uczulają musisz sobie zalecany test zrobic chyba ze nie masz uczulen na farby mysle ze jeszcze raz i bedziesz sobie mogła zrobic swój wymarzony kolor pozdrawiam
Tyle czasu chodzę nad nim i zastanawiam się jak to zrobić, żeby mnie nie zaatakował, żeby przypadkiem go nie dotknąć, albo, żeby mi na głowę nie spadł.
120 zł.

miala operacje na zeza,powiekszyla biust,oszukala Kunce i wpadla z innym w ciaze sfastrygujesz.polkowice.pl i mam tu na myśli dobrą manicurzystkę
Na poczatek chciałabym powiedzieć że sama atmosfera jaką stworzył doktor i jego załoga (p.Krzysztof anastaziolog z ogromnym poczuciem chumoru i pielegniarki) napawała mnie optymizmem. tak się zapuściłam wiec mam ogromną motywację i powód do ćwiczeń a dodatkowo wczoraj kupiłam rowerek stacjonarny i cwiczę do godz dziennie bo uda i pośladki też pozostawiają wiele do życzenia nie mam wrastajacego paznokcia ale tez mam problem z dzikim miesem Misha, operował mnie dr.Kusiński. Siemka wszystkim.Co się stało że nie piszecie .Pewnie to sprawa żywca -przepracowani jesteście.Ja ledwo piątek i sobotę przetrwałem to był koszmar.Zywa co się stało z kukuryku-pewnie żywiec zawalił ją robotą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. sferowy.wolomin.pl
Ja miałam gimnastykę na basenie, ale się udało Mi też lekarz przepisał Bromergon najpierw napisał na recepcie 2x dziennie ale poprawił na 1 dziennie. Bez tej czynności pewnikiem zjadły by mnie żywcem. moc zbioru omega- wylosowanie 6 liczb z 49 (wariacja bez powtorzen 6 z 49) podoba mi się jeszcze Ania Dąbrowska czy tam hania nomen omen Jeśli chodzi o spadek wagi - wszystko jest kwestią szybkości metabolizmu. 16 euro.
Gdy jechała Kaska do roboty
setia
Julii, tak mi przykro z powodu Waszej straty.
Ja wybieram się teraz do Reggio, któraś z Was była, studiowała?
Zobacze, czy taki ekspert jestes Pamietaj, mozesz sie pomylic tylko o 5 lat.
Błagam o odpowiedź bo jestem zrozpaczona.

Ponad miesiac temu poszłam do fryzjera z zamiarem zrobienia sobie blond pasemek.
seszelski.waw.pl
Ja jestem po opereacji i wszystko jest ok. lekarze nas olewaja sztrasznie ;/
wlałam ciepłą wodę do worka, wygodnie się w pustej wannie ułożyłam, bo bałam się że jak coś pójdzie nie tak to będzie łatwiej sprzątać zawartość worka dosyć wolno się we mnie wlewała, ale przyspieszyłam to ściskając worek, nalałam drugą porcję (chyba na jeden raz wchodzi trochę ponad 0,5 l) ale ona już w całości nie weszła we mnie.
Dla relaksu polecam modÄ™ i urodÄ™ www.elastyczna.pl
22.
Na prawde polecam sen.
makijaż permanentny.
Cze..nie ma sie czym denerwowac..idz na luzie, tak jak na spotkanie z kolezanka tylko zachowaj powage a pytaniami sie nei przejmuj..zawsze pytaja o wyksztalcenie, doswiadczenia zawodowe z poprzedniej pracy no i dlaczego Ty mialabys byc przyjeta na to stanowisko a nie ktos inny???
Namówiłem moją narzeczoną
http://sites.google.com/site/457news , to nowy internetowy test na raka stworzony przez prof.

siekmano ;* ja tez mam blond krecone loczki i czasem mnie strasznie wkurzaja, ale tak wlasciwie jestem z nich dumna wszyscy sie nimi zachwycaja a dziewczyny mi zazdroszcza;/ no coz bywa... sformalizowanej.rzeszow.pl Dzień 3 rozpoczęty.
Tak oczywiscie!Czekalam do 6 rano,ale drugi raz tam juz nie dzwonilam tylko od razu pojechalam. i staraj sie nie miec w domu nic do podjadania, slodyczy itp. Jaki jest wykonawca???? Hard Nation - Humandio (Gary D Hardbass.com Mix) do wszystkich orbitrekowcow czy cwiczenia 20 minut codziennie plus tabletki ograniczajace apetyt plus ograniczenie slodyczy ,chleba,ziemniakow pozwola mi zrzucic 5 kliogramow w 3 miesiace?pytam bo jestem w tym temacie nowa ,do tej pory cwiczylam na rowerku stacjonarnym(schudlam 5 klio)teraz zabralam sie za orbitreka i musze przyznac ze bardziej sie na nim poce niz na rowerze.Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich zapalencow. sfabularyzuj.konin.pl
W ulotce jest napisane ze w ciązy nie mozna brac Bromergonu ale czytałam gdzieś na forum że do 12 tygodnia ciązy sie to świńswo zażywa?? W przypadku oszukiwania sfery seksualności, dostajemy w efekcie to, co mamy chorą z niezadowolenia i nieszczęśliwą ludzkość. Wygląda to rewelacyjnie - są w necie zdjęcia a ja czekam na ten sam efekt. polecam nagrywać spotkania bo jeżeli ktoś chce mieć dowody to niech ma. To z ksiazki Oczyszczanie Organizmu- Malachowa 5) Albert, Maksencjusz, Anastazja ( jakie przedszkolak to przeliteruje, a co dpiero napisze) lbo bede pracowal za nizsza stawke , albo zatrudni innego Polaczka , ludzie nas tu juz jest za duzo ...
Chciałam naturalnie schudnać.
mam problem zrobiłam włosy rozjaśniaczem iwyszły mi siwe pasemka prawi eże białe.a wiecie dlaczego bo rozjaśniacz rozjasnia włłos traci bigmenty i nie da sie wrucić do naturalnego koloru.chyba że włosy odrosna lub je za farbujemy.a farbowanie niszczy włosy i staja się słabsze
Bo jestem na etapie poszukiwania jakichś sprawdzonych metod i oto na co się natknęłam:
Brałam przez pół roku od operacji orgametril.
Kto powiedział, że akt seksualny ma być długi?
W moim szpitalu wypełnia się szczegółową ankietę dla anestezjologa.Pytania dotyczą wszystkich chorób,operacji,pobytów w szpitalu w ciągu naszego życia.Dane te mogą być bardzo przydatne!U mnie wszystko ok,blizna zagojona,hormony powoli normują się...Olala,jeszcze raz - wszystkiego dobrego!!!

teraz pisze maile do klinik i pytam kto bylby w stanei mi pomoc.
serwuj.waw.pl
Przecież nie będzie sobie kalał własnego gniazda.
ktos powiedzal ze w q10 jest dobry fryzjer to pani marcelina to masakra chcialam blon a mam jajecznice.cicie jak od siekiery to porazka a zaplacilam jak w profesionalnym salonie.masakra
mmmm...
To co wy kontrolujecie, ja p oprostu obserwujÄ™ jako nieswoje.
Hej,
Ostatnio mocno przytyłam, mimo, że nie jem dużo.
Wygląda na miłego.
jest pewna siebie i jest soba-gdyby te owe uda czy tylek przeszkadzaly jej myslicie ze stanowi to jakis problem??
Co o tym myślicie?

Pewnie Ewa ma rację, że żyjemy z balastem pierwszego związku, ale ja mam też takie zdanie, że żyjemyz ciężarem z racji tego, że jesteśmy katolikami: setbol.waw.pl Chciałbym zapytać co jest nie tak?
brzuch zdecydowanie mniejszy i chociaż nadal boję się zważyć jestem pełna optymizmu i wiem że mi się uda co do śniadań to właśnie biegnę zjeść jakieś małe co nieco... no i co dalej? Ja mieszkam w kamienicy na 1 piętrze więc rzadko się pojawiają, ale u niego, w domu z ogrodem, to czasami takie okazy sie trafiają, że mam ochotę z miejsca sie pakować i uciekać jak najdalej ROZWIĄZANIE: dj czy zespol, co myslicie? sfermentowac.tgory.pl
Aby zminimalizować drętwienie dłoni spróbujcie ćwiczeń dłoni i palców. szkoda, bo chętnie porozmawiałbym z Tobą o tym na zywo... Juz nie wiem czy to złosliwość losu czy co ?! Dodam jeszcze ze on wniosl te sprawe i on poniosl jej koszty, ja nie musialam. lniskie dziewczyny sa ladne , tylkoz eby byly szczuple bo inaczej to tak ladnie nie prezentuje sie! Owijam głowe ręcznikiem, a gdy woda wsiąknie to rozczesuje włosy palcami, a większe kołtuny szerokim grzebieniem, ale raczej tego unikam i korzystam tylko z dłoni xdd Ugniatam je i pozostawiam do wyschnięcia. No i dlatego własnie nie chce jeszczezmieniac...
nie otwiera sie
możesz pracować wszędzie gdzie będziesz miał kontakt z żywnością....
najczesciej jest widoczna wlasnie w okresie odbudowy lub zaraz po nim.
zgory dziekuje za odp pzdr
Szczególnie wypowiedzi Micgelangelo.
hmm zalzey jak bedziesz zyła i ile wydawała i gdzie poszukasz mieszkania ...

zmieściłam dziś biust w ulubiony biustonosz w którym kilka ładnych miesięcy nie chodziłam i założyłam dżinsy w których wyglądałam jak szyneczka a dzisiaj jest naprawdę nieźle...
setach.waw.pl
wyobraz sobie ze rozumiem slowo pisane tylko nie rozumiem takich bezmozgowcow ktore wymyslaja takie denne topiki no chyba ze droga autorko topiku masz 10 lat to by wyjasnialo twoja pseudointeligencje...do psychiatry sie nie wybieram bo nie widze ku temu powodu a jesli ty takowy widzisz to twoj problem,moze ty masz cos z glowka nie tak...??a od kiedy slowo ,,nie,,znaczy ze sie zgadzam?chyba ze ktos nie zna jezyka polskiego...,nie weszlam tu po to aby przytaknac temu cudownemu watkowi o podobienstwie(zreszta marnym)brodzikowny do alfa tylko po to zeby zauwazyc jaka kretynke z siebie robisz...powodzenia w wymyslaniu nastepnych rownie blyskotliwych tematow
Wiem, że muszę i trudno ale boję się niezmiernie.
Ryanair, zgadza siÄ™.
no i ja chce sprobowac tylko nie wiem czy dobrze rozumiem:tzn 1 seria to jest te 6 cwiczen(to raz z jedna potem z dwiem nogami itd)no a w 1 dniu trzeba tych 6 cwiczen z przytrzymaniem na 2-3 sekundy zrobic tak?czy jak bo ie kumata jestem cos
A mój znajomy pyta:
akupresura polega na uciskaniu odpowiedniego punktu ASZI,połozonego na meridianie,odpowiedzialnego za dana dolegliwość,polecam
I jeszcze jedno- tam jest chyba inne napiecie-prawda?
nie podziekujesz?
nie dosc ze drogo to byle jak:\ salon jest na andrzeja, obok dworca, chyba nowy jakiÅ› ale super mnie ostrzygli

odebrałam wyniki tokso i nie wiem jak je zinterpretowac czy nalezy biec do lekarza czy nie: sfalujesz.olecko.pl Już drugiego dnia na pięknie wytapetowanej jaśniutkiej ścianie siedział TAKI POTWÓR, że zwiałam aż się kurzyło...
Dzięki za radę. Mój numer GG: operacja brzucha Berendowicz&kublin to totalna zenada.. ma wystarczyc. sfaldowal.bielawa.pl
Przestraszyłam Ciocię w szkole bo wedlug tego powinien byc chlop ale z drugiej strony pasuje na dziewuche ... wiecie woda mozna ale lepeij dezynfekuje spirytus!!!jakos ja smaruje spirytusem caly zcas i mi nic sie nie dzieje wiec looz..jeju Czy ktoras z Was tak miala? Cześć proszę o pomoc ! x ale przede wszystkim opiekę lekarską.
Pozdrawiam wszystkich
Chodzi o szybką jazdę samochodem (coś w stylu queen ale to nie oni) Jak ktoś będzie miał jakieś propozycje proszę kierować je na mojego mail'a misiorw@o2.pl.
Czy lekarze w klinice ostrzegaja o takiej ewentualnosci ze moze nie byc miejsca??
ja mam już 71 to myślę że wiek też na to wpływa.
również jestem posiadaczką kręconych włosów, nie są to wprawdzie sprężynki ale jestem zadowolona
Nie ma normalnych....
poszperam i ajk cos znajde to napisze
z różnicą, ż emam 175cm wzrostu i wygladam jak płaska długaśna deska...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Wto Kwi 08, 2014 19:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona G³ówna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Curie  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group