Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

ale co siÄ™ komu podoba.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 16:35    Temat postu: ale co siÄ™ komu podoba. Odpowiedz z cytatem

u mnie wczoraj popoĹ‚udniu pogoda bardzo sie pogorszyĹ‚a. seks ogłoszenia A potem wielkie zdziwienie jak w zimie -5C a wy trzÄ™siecie siÄ™ z zimna. Tylko rĂłbmy to na 100% a nie na 10%
Brałam juz w ten sposób Luteinę 3 razy i żadne krawienie nie nastąpiło?
oczywiscie moj tata slyszac o terapii na arachnofobie sam zbieral pajaki i przynosil mi je pokazywac brrrrrrr.
Smaruje takim preparatem Scholla i mocze nogi, ale tak srednio pomaga.
Wam się tylko wydaje, że macie piękną, zgrabną sylwetke.
Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie.
mam poodsłaniane szyjki zebow przy jednynkach ;/
WIEC moje terminy oczekiwania wygladaja nieco inaczj niz u HANI...
zaglada tu ktos jeszcze ???
A ja mysle,ze nie to co modne, tylko to co dobre dla naszej figury
no i tak sobie zyje letnio-owocowo

lol!!! seks oferty - AniÄ™ PrzybylskÄ…

IRA - Bez ciebie znikam ucz sie czegos nowego, czy to w tym kierunku czy innym, nie przestawaj rozwijac swoich zdolnosci umyslowych, to sie liczy najbardziej. Tymczasem... po niecalym pol roku wszystko sie naprawilo i bylo Ok.. wiesz........ ogloszenia towarzyskie
Szkarady zamierzam brać te tabletki jeszcze z półtora miesiąca conajmniej więc cesarka była dla mnie wybawieniem. tez wyglada dziwnie, jakby to bylo zamknieta, nie zamieszkala chalupa. a ja co roku obiecuje sobie, ze nie bede sie ta blizna przejmowac i co roku sie i tak w lecie przejmuje bardzo chcialabym ja usunac ale usuniecie chirurgiczne moze nic nie dac bo zrobi sie nowa blizna, mozliwe, ze jeszcze wieksza, laserowo nie wiem czy likwiduje sie takie rzeczy. A nie wiecie może gdzie przeniósł się salon fryzjerski z ul. Nie dość, że mam włosy znów ładne i pięknie się układają, to kosmetyki te są tańsze.
Trochę przeraża mnie perspektywa długiego leczenia
powiedz *Jagoda Lee* pod niebem jakiego miasta zyjesz???
wlosi mysla ze znalezlismy tu amerykie, raczej ta dla ubogich
na konsultacji u lekarza w warszawie w prywatnej klinice i lekarz mi powiedział ze u mnie są wskazania medyczne do zabiegu.
Nie wiem ile przejeĹĽdzam kilometrĂłw ani jakie mam obciÄ…zenie.
przepraszam nie okulicki tylko Okuniecki z Vici?
jak jest z tym drenem , boli jak sie go wyciaga ?
Jeżeli już palec lepiej wygląda, to można przystąpić do wycinania.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Wto Mar 25, 2014 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group