Forum Curie Strona Główna Curie
Forum IV LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Chorzowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

@punka66 - ja stosuję ten krem wyłącznie na rozstępy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1207
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 20:51    Temat postu: @punka66 - ja stosujÄ™ ten krem wyĹ‚Ä…cznie na rozstÄ™py. Odpowiedz z cytatem

Polecam operację piersi u dr Broma wszystkim niezdecydowanym kobietom, naprawdę warto wasze życie się odmieni. ogloszenia towarzyskie Efekt był taki, że z tego wszystkiego chłopak tej dziewczyny zasłabł Ja nie prowadziłam ciąży na zamenhoffa..poprostu przyjechałam na wizytę tzw.
zwracam siÄ™ z takim pytaniem do was moje drogie, a moĹĽe i drodzy
oczywiscie tez inaczej jem duzo mniej nie jem wogole slodyczy kupuje sobie warzywa na patelnie jem je z ryzem lub makaronem do tego cwicze na orbiterku.
Czy to znaczy ze test jest niewaĹĽny ?
Czy osoba w cieĹĽkiej depresji idzie do psychiatry?
jak nie ma tarczycy to niedoczynność oczywista,dlatego bierze się hormony do końca życia.
http://www.facebook.com/pages/Pazurki-s Ä…-sexy/270356103038213
(znowu do Ĺ‚Ä…czenia total commanderem)
(1 do 2 globulek na tydzien).
normalnie poj*bana baba jak boga kocham...o ile nie jesteś jakimś popieprzonym facetem z kompleksem małego penisa lub 17letnią szczylicą z szóstym palcem i róznej wielkości piersiami która musi na kimś wyładować frustrację bo inaczej zadusiła by ją własna i doszczętna głupota

No i to tyle, padnięta jestem. ogloszenia towarzyskie I czuję zwiększoną termogenezę - więcej mam siły

Zaraz po powrocie do domu umyĹ‚am wĹ‚osy, taka prĂłba : Chcialabym to zrobic ale wstydze sie isc do apteki i poprosic o przyzad do lewatywy WiÄ™c jak przestaĹ‚am go uĹĽywać, korzystaĹ‚am tylko z przelewania wrzÄ…tkiem, to w koĹ„cu przestaĹ‚am walczyć z pleĹ›niawkami To na nim schudĹ‚am z 92 do 75 kg. kalwi i remi - explosion seks ogłoszenia
Ciepły deszcz roztopił lody gdzy usiadlam na schodach Ja stosowalam diete Atkinsa i troche lagodniejsza diete ketogeniczna. Aga Nie bez znaczenia jest tu też mozliwosć terapi noworodka niezwłocznie po narodzinach a nie dopiero gdy wystąpią objawy. diete koncze w poniedzialek wiec od wtorku doloze sobie jogurcik i 2 kanapeczki chrupkiego Dziewczyny ja juz kiedys pisalam na tym forum na str 115. Takie babsko!
Zabawne !
jak piszesz o warunkach w jakich rodziłaś, to aż mi się odechciewa dzieci
No gdyby nie to że miałam bezwładne mięśnie brzucha to bym go chyba śmiechem zabiła Przez cała cesarkę kawały mi opowiadali i zaczepiali Super wspominam cały pobyt w szpitalu
Potem robiłam badanie CA 125 w szpitalu onkologicznym.Zapłaciłam 37 zł.Wynik mialam dobry.
Więc może warto na jakiś czas zrezygnować.
Bo tam mÄ…ĹĽ czeka.
Fryzjerzy świetni, doradzą a efekt naprawdę super.
Jest to metoda trwala na okolo 4 miesiace !
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 20:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Curie Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Curie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group